İrfan Can Kahveci: "Fenerbahçe benim hayalimdi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İrfan Can Kahveci: "Fenerbahçe benim hayalimdi"

İrfan özil ozan osayi pelkas bilmemne bu isimlerle seneyede oynarlarsa yine bişey olmaz,özil geldiğinde de dedim çok yanlış bi orta saha 5lisi kurdular

birtek pelkas bişey yaparsa yapar,diğerleri birbirlerini tamamlayan oyuncular değil

ve hayal bitti, galatasaraya nasil calim attik diyen antu kafalilar bile neden aldik bunu diyor artik, seninde sonun parayi secenler gibi oldu.

2 ay sahalardan uzak kalacakmış. Kendisinin bize gelmesini çok istemiştim ancak şu an iyi ki gelmemiş diyorum.

İnanılmaz derecede pişmandır kendisi.
Bazen kariyer için sadece paraya bakılmamalı.
Transferi kendisinin inisiyatifinde değildi; kulübü ve başkanı Koç' a yaranmak istediği için FB ye gitmek zorunda kaldı; gidince de böyle konuşmasını normal karşılıyorum. Ne demesini beklerdiniz?..

BŞ deki haliyle çok da istemediğim, uğruna büyük külfetlere girilmesini doğru bulmadığım, maç içinde kopuk kopuk oynadığını düşündüğüm bir futbolcuydu. Ancak sakatlık sorunlarını bir tarafa bırakırsak, maç içi devamlılık defosunu epey giderdiğini gözlemliyorum. Şu anki kadromuzda onun kadar kaliteli orta saha oyuncusu yok maalesef...

Son düzenleme:
Üst Alt