irfan can kahveci - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o zaman emre akbabanın öcünü aldık diyebilir miyiz. Bunlar da zamanında bize itelemiş hahahaa

İyidir kötüdür orası ayrı da sen omurgali olursan ali koç bile adam gibi anlatır gerçekleri.. sene olmuş 2021 kafasına silah dayayacak degiller ya irfan yanlamasaydi mutlaka gelirdi bize parayı görünce gotu başı oynamış belli ki

ihtiyacı olmadığı halde sırf rakibi almasın diye oyuncuyu isteyen üstelik aynı takımın o mevkide 150 tane oyuncusu varken sen bu takıma gidiyorsan vizyonsuz herifin tekisin kusura bakma kardeşim. inşallah başarısız olursun şöyle geriye dönüp baktığında keşke yapmasaydım dersin.

Söylediklerimi inkar edecek değilim; bence ligdeki en kaliteli ortasaha oyuncusu.

Ayrıca tam bizim ihtiyacımız olan özelliklerde bir oyuncuydu. Dribbling, adam eksiltme, şut tehdidi, oyun görüşü ve pas kalitesi. Yaratıcı bir oyuncu. Tek eksiği dinamizmi ve oyun istikrarıydı. Fatih hoca ile bu eksikliğini de kapatabileceğini düşünüyordum FAKAT...

İMZA ATTIĞI ŞİKECİ CAMİA, AYLARDIR SÖZDE EN SEVDİĞİ DOSTU OLAN OĞULCAN ÇAĞLAYANA SALYALI KÖPEKLER GİBİ SALDIRIRKEN DİĞER GÜN GİDİP BU KARAKTERSİZLERLE ANLAŞTI.

PROFESYONELLİK İLE KARAKTERSİZLİĞİ KARIŞTIRMAYIN. BURADA EN YAKIN DOSTUNA AÇIK BİR ŞEKİLDE SALDIRI VARKEN, MADDİYAT İÇİN DİK DURAMAMAK AÇIK BİR ŞEKİLDE KARAKTERSİZLİKTİR.

BUGÜN EN YAKIN DOSTUNU SATAN KİŞİNİN YARIN KULÜBÜNE DE SATACAĞI GAYET AÇIKTIR.

Bu yüzden kendisinden herhangi bir performans veya özveri beklemiyorum. Hayırsız olsun.

Son düzenleme:
bu ibrenin transferinde canımı sıkan tek şey hocanın çok istekli görünmesiydi. ilk açıklama neyse de sonradan yaptığı diğer açıklamada yönetimin geri adım atmamasını istemesi sanki hocayı çiğnemiş gibi bir algıya müsait oldu. gerçi hoca dedi önceliği biz olmayan oyuncuyla işimiz olmaz diye de ama iyi duruş gösteriyor filan demeseydi iyiydi.

Üst Alt