İstanbul’da Ulaşıma Yüzde 35'lik Güncelleme Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul’da Ulaşıma Yüzde 35'lik Güncelleme Kararı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Afet Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleşen Ulaşım Koordinasyon Merkezi toplantısında özel halk otobüsü, İETT, metro ve metrobüs tarifelerinde en kısa mesafe ücreti 2,60 TL'den 3,50 TL'ye yükseltilmesi için karar alındı. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) zammı duyurdu.

3 YILDIR ZAM YOK
3 yıldır toplu taşıma ücretlerine zam yapılmadığını ifade eden esnaf temsilcileri, UKOME toplantısında elektronik bilet ücret tarifelerine yüzde 35 zam yapılmasını talep etti.

Yapılan oylama sonucu, oy çokluğu ile elektronik bilet ücret tarifelerine yüzde 35 zam yapılmasına karar verildi.

Zam İBB'nin onayının ardından yürülüğe girecek.

Gelecegi tahmin etmek fazla zor degil:
Imamson veto edip kral olur. Ben veto ettim olur. Son 20 yildir tanidik gelen politik oyunlar. Umarim showa donusturmez ve Istanbula hakkini verir. Guzel projeler lanse edilir. Cunku Istanbulun buna cok ihtiyaci var.

Gelecegi tahmin etmek fazla zor degil:
Imamson veto edip kral olur. Ben veto ettim olur. Son 20 yildir tanidik gelen politik oyunlar. Umarim showa donusturmez ve Istanbula hakkini verir. Guzel projeler lanse edilir. Cunku Istanbulun buna cok ihtiyaci var.

İstanbul'a bir şey yapılmaz kasada para yok borç var dünya kadar üstüne bitirilmesi gereken metro projeleri var ve büyük kanal istanbul projesi var olmayan para oraya harcanıcak.

Niye onaylamaz mı sence? Bence para getirecek her adımı siyasetçiler onaylar.

Yüzde 20 civarına düşürürler zammı, malum İSKİ de zam yapacaktı yaptırmadılar nispeten daha düşük olacak orada da.

İstanbul'a para lazım, ciddi ekside şehir ama her şeye zam yaparak bulamazsın bu parayı, para kazandıracak projeler üretmen lazım. İmamoğlu başa getirilirken beklenti buydu ve beklentiyi yerine getirmek zorunda.

Yeni seçilen belediye başkanları özellikle İzmir'de soyer istanbulda İmamoğlu gereğinden fazla siyasete giriyor proje haberlerinden çok milletvekili gibi siyasi konuları taraf oluyorlar halk boyle şeyleri sevmez
İmamoglunun esas amacı başkanlık değil o belli zaten uzun vadede cumhurbaşkanlığı gibi hayalleri var lakin sen biseyleri ispat etmeden işin zor Ekrem başkan
Önceki belediye başkanlarını elestitirdm ama bu denli siyasetin içinde değillerdi

Yeni seçilen belediye başkanları özellikle İzmir'de soyer istanbulda İmamoğlu gereğinden fazla siyasete giriyor proje haberlerinden çok milletvekili gibi siyasi konuları taraf oluyorlar halk boyle şeyleri sevmez
İmamoglunun esas amacı başkanlık değil o belli zaten uzun vadede cumhurbaşkanlığı gibi hayalleri var lakin sen biseyleri ispat etmeden işin zor Ekrem başkan
Önceki belediye başkanlarını elestitirdm ama bu denli siyasetin içinde değillerdi
Katılıyorum. Bu noktada şuan en sağlam Mansur Başkan.

Ayrıca Ekrem Başkan Muhittin Böcek ve Mansur Yavaş kadar verdiği sözleri tutamadı. Muhittin Böcek'in dün yayımladığı belgeler hükümet düşürür normalde. Mansur Başkan kapağı araladı daha tam açmadı bile sanırım.

istanbul ve istanbulluların kurtuluşu için sıfır yatırım

istanbula bundan sonra para harcamamak dışında çözüm yok

iyice bıksın millet köyüne kasabasına iline geri dönsün

yatırım yaptıkça abuk bir şehre dönüştü

başkan da umarım veto etmez

daha da ağırlaşsın şartlar

Mansur Yavaş şu ana kadar ikisinin de bayağı önünde.

Üst Alt