# Javier Saviola - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Javier Saviola

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: "G.Saray'dan Saviola'ya teklif"

kewell baros normal de lincoln 3.5 almasına zaten karşıyım.saviola da kapalı kutu acaba futbol oynamayı unutmamış mı...:confused:

Bize gerekli olmayan bir adam seri ve defansın arkasına sarkan forvet modelimiz Baros,sırtı dönük uzun boylu adam lazım İtalya,İngiltere,Fransa,Almanya,İspanya,Portekiz liglerini detaylı incelesek bir çok oyuncu mevcut!

Saviola, Barcelona'nın 4-3-3'ünde sağ/sol forvet oynamıyor muydu? o zaman gelsin. :D

hatta Schuster geliyorsa, en sevdiği defans Metzelder(her ne kadar çok iyi olmasa da) + Van Der Vaart + Saviola'yı getirsin. üçüne 15 milyon € verelim. Lincoln ve diğer bir takım gereksiz ordusunu da satalım. ne kazanırsak kârdır. 10 milyon € civarı para gelir herhalde. Türkiye'den de 3-4 takviyeyle çok iyi kadromuz olur.

4 3 3 oynamak için çok iyi pas yapmak lazım topu kaptırdığınızda barcelona nın akşam yediği gibi kontra yersiniz.bizde de ayağında top yapan oyuncu yok.topu ayağına alan arda ya atıyor.o yüzden her zamanki taktik 4 4 2

4-4-2 nin değişik varyasyonları bizim takıma uyar.

Misal 4-2-2-2 veya klasik baklava tarzı dediğimiz 4-1-2-1-2 tarzı bizim sevdiğimiz taktikler.

4-3-3 gibi taktiklerde özellikle orta 3lünün çok üst düzey oyuncular olması şart,pas yüzdesi yüksek,araya paslarda iyi olan ve en önemlisi mücadele gücü üst seviyede oyuncular gerekir,yoksa çok maç kaybederiz.

Benimde favaorim 4-4-2 ve varyasyonlarıdır.

Kaleci

Sağbek - Defans - Servet - Balta

M.Topal - Engelaar

SağKanat - Lincoln - Kewell

Saviola​

aynı taktiği serkan çalık la denemişti kalli.bu taktiği oynamak için kontra oynamamız lazım.yani defansa çekilmeliyiz.saviola nın önüne atcan topu koşcak.ben defansa çekilen değil saldıran ısıran takım istiyorum.

Bunun nöbetini de tutmuştuk geçen yıl :)

N'oldu, Yalan oldu, yalanlandı...

Gelsin bakalım, bu sene de bize gelsiN.

aynı taktiği serkan çalık la denemişti kalli.bu taktiği oynamak için kontra oynamamız lazım.yani defansa çekilmeliyiz.saviola nın önüne atcan topu koşcak.ben defansa çekilen değil saldıran ısıran takım istiyorum.

Katılıyorum kadro defansif ancak takımda Xavi Hernandez gibi isimler olur ofansif oynarsın Lincoln,Arda,Kewell,Baroş hiçbirisi koşup top alabilecek oyuncu değil artık bu tür oyuncular kalkıyor Lampard,Xavi,Iniesta,Engelaar gibi çok yönlü oyuncular kaliteli

sanırım bu sene yine gscimbom.com üyeleri olarak forvet nöbetine gireceğiz.geçen sene 100 lerce sayfa nöbet tuttuk.bu sene de tutacağız gibi.hazırlıklar başlasın ;)

Umarım gelmez. 30 un altında iken ispanyadan dışlandığına göre problemli bir oyuncudur diye düşünüyorum. Artık hatalı transfer yapmamak için dikkatli olmalıyız.

İspanya'da, İngiltere'de, İtalya'da oynayabilecek futbolcu neden gelsin? Ülke ligimiz ve futbolmuz çok üst düzey mi?Herhalde

Avrupa'nın eskileri, forumsuzları gelecek "ya tutarsa" mantığıyla.Saviola yerine pivot santrafor isterdim şahsen yerden

oynarken Saviola'nın yapacağı işi Baros zaten çok iyi yapıyor.Bize Nistelrooy, Kanoute gibi adam lazım.Neden forvette tek

tip olalım?Hava toplarında etkili aynı zamanda güçlü fiziği olan bir forvetimiz olmasın?Lincoln ve 2 forvet izlemek isterim

seneye gol izlemek istiyorum.Gerets'in Ümit-Hakan-Iliç üçlüsü gibi yeni gelecek hocanın Baros- ? -Lincoln üçlüsünü izlemek

isterim.Futbol gol demektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt