Jens Lehmann'ın Irkçı Mesajı Kovulmasına Neden Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jens Lehmann'ın Irkçı Mesajı Kovulmasına Neden Oldu

E0nKbsDXsAEvRk6

Jens Lehmann, Sky'da yorumculuk yapan Dennis Aogo'yla ilgili (muhtemelen kanaldan birine) atacağı bir mesajı, yanlışlıkla Dennis Aogo’ya göndermiş. Aogo, "Dennis sizin rating zenciniz mi?" diye ırkçılık barındıran mesajı ifşa etti. Hertha Berlin'de, yatırımcının temsilcisi olarak kulübün denetleme kurulunda görev yapan Lehmann, ifşadan kısa bir süre sonra görevinden alındı.

https://twitter.com/FatihDemireli/status/1389864657393963008/photo/1

Yalnız o quotenschwarzer rating zenciniz olarak tercüme edilemez.
Şimdi böyle kurumlar hep bir tane zenci çalıştırır, insanlara bak ben her görüşe insana renge açığım demek için. İşte o kişiye quotenschwarzer denir, quotentürke de var tabii.
Quote bu anlamda mecburi bir yüzdedir. Atıyorum bütün çalışanların yüzde 2si siyahi olur.
O kişilere de şu gözle bakılır, aslında bir şey bilmiyor ama yüzde doldurmak için işe almışlar.

Gscimbom mobil

'According to BILD information, Jens Lehmann went onto his neighbor's property with a chainsaw and severed the roof beams of the new garage! And: In order to remain undetected, he had apparently previously torn off the cable from a surveillance camera.'

Yalnız o quotenschwarzer rating zenciniz olarak tercüme edilemez.
Şimdi böyle kurumlar hep bir tane zenci çalıştırır, insanlara bak ben her görüşe insana renge açığım demek için. İşte o kişiye quotenschwarzer denir, quotentürke de var tabii.
Quote bu anlamda mecburi bir yüzdedir. Atıyorum bütün çalışanların yüzde 2si siyahi olur.
O kişilere de şu gözle bakılır, aslında bir şey bilmiyor ama yüzde doldurmak için işe almışlar.

Gscimbom mobil
vay anasini nazi almanyasi gibi resmen irkcilik

Üst Alt