Jose Mourinho, Marcao’yu İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jose Mourinho, Marcao’yu İstiyor

az yaw..

adam Prime yaşlarına geliyor ve top kullanabilen stoper - birde bizim takımın en zor yeri doldurulacak parçası. yani 15 falan olursa harbi üzülürüm. Ndiayeyi stock citye ne paralara verdik.

Marcao orda iyi oynarsa, belki bir sonraki satislarimizda isimize yarar. Tabi biz Ajax, Eindhoven, Porto, Sporting veya Benfica olsak, adamlarin ilk teklifi 15-16 olur ve 20-21 e bitirirlerdi.

Ama oyunculari sata sata belki bizimde 3-4 sene icinde biraz namimiz olur ve adamlar sonraki oyuncular icin direk daha yüksek teklifle gelirler bize.

15-17 Max alabileceğimiz ücret olur
Nelsson daha yüksek bedele gidecek çünkü pasoport çok önemli milli takım aynı zamanda Marcao malesef sıkıntı

*

20-25 Bandı makul ama sonraki satıştır - üstüne oynama bonusudur vs şartlar dahilinde.

yoksa trink koşulsuz şartsız diyorsak 25+ zorlanmalı muhakkak - sonuçta borç var ve kadro kurulacak edilecek.

Marcao Benfica'da / Braga'da oynasa o fiyatlara transferi konuşulur , Türkiye'den diye ucuza kaptırılmamalı.

az yaw..

adam Prime yaşlarına geliyor ve top kullanabilen stoper - birde bizim takımın en zor yeri doldurulacak parçası. yani 15 falan olursa harbi üzülürüm. Ndiayeyi stock citye ne paralara verdik.
sevgili can, toplu alinti nasil yapilir beceremedim. ustte eklemis oldugum *ilk satirlar ve sonrasindaki *alinti sana ait mesajlar.

her ikisini de cok mantikli ve nokta atisi buldugumdan - dolayisiyla ikisinin toplamina yonelik ve de marcao transferine yonelik genel anlamda yanit vermek istedim nacizane :

bakin sizlere cok ilginc bir ornek verecegim, benzerlige sasiracaksiniz :

isim; marcao
yas; 25
mevkii ; stoper (ayak solak)
kontrat bitis; 2024 haziran
oynadigi kulup ; galatasaray
maasi suan aklima gelmiyor malesef.

isim; gleison bremer
yas; 25
mevkii; stoper (ayak saglak)
kontrat bitis ; 2024 haziran
oynadigi kulup *torino
1.2 m maas aliyodu yanilmiyorsam.

2018 yazin da 5 m euroya minerio dan transfer edildi. kanimca kelepir fiyat...

bu sezon 33 macin 33unde ilk 11 de sahaya cikti. *avrupa kupalari maci oynamadi henuz.....
bu sezon , serie a sezonunda - *sezonun defans oyuncusu odulunu aldi...

market degeri 25~30 arasi konusulsa da, torino nun istedigi fiyat 50 m euro......
bu fiyati istemelerini anlayisla karsiliuyorum. taze yeni odul aldi. istikrarli, komple bir tipolojisi mevcut, gecen sezonlardan beri takimlar bayagi israrli... torino orali olmamisti, fakat bu yaz kanimca eldn cikarirlar istedikleri fiyata veya yakin bi ucrete,,,malum, yeni sezonda son sezonuna girmis olacak takimiyla....

suan cok israrli olanlar, benim bildiklerim ; tspurs,inter,juventus,leicester,newcastle, bayern, dortmund, psg, everton, atletico madrid....

spurs,atletico ve de inter (is bitirici italyan yoneticiler), juventus (ligde alamayacagi oyuncu olmuyor, bi nevi bayern gibiler transfer ozelinde ligde) ondeler... inter ve juventus kendi liginden takimlar oldugundan az once belirttigim noktalarda avantajli...
fakat, *spurs da ise *para cok fazla,,, *juveyi bile geri puskurtebilecek derece de teklife hazirlaniyorlar.,,, ayrica cok onemli italyan futbol yoneticileri mevcut -hocalari haric....
*atletico da keza simeone *italya yakin iliskisi ve oyuncu satisindan bu oyuncu icin sicak paralari olacagindan..
diger takimlar ise acik anlamda salt parasal anlamda cok avantajlilar.... psg,bayern,newcastle,everton,leicester vs....

inter bastoni satisi olursa-ivedi bunu alirlar. hatta ikisini birden dee kullanabilirler-sayet kullanacaklari para hazir da var ise....

tspurs bu konu da direksiyon da olan takimlarda kanimca tepede duruyor. ya bunu ya bastoni ikilisinden birini alacaklar.. tam rebuild ederlerse ikisini birden bile alirlarsa sasirmam......
torino nun isteyecegi konusulan 50 m vs yi en rasyonel ve en istekli olan tspurs gordugum kadariyla...

juve chiellini sonrasi orayi bremer le doldurmakta istekli...bonucci'ye pek guvenemiyorlar.kronik oldugundan.

diger takimlari yazmaya gerek yok.simdilik.

torino ve bremer konusunda *roma gazetelerinden birinde bugun ilginc bir haber cikmisti onunla bagdastirdigimda sasirmistim gelinen duruma... < - >

oyuncu bu sezon ocak ayinda sozlesmeyi uzatiyor 2024 yazina dek.... sozlesmesinde madde mi yoksa sozlu bi anlasma mi ne var mis... teklif gelirse makul fiyata izin vermelerine dair. o donem 15 m civariymis serbestlik durumu.,,, sezon genelindeki performans cikis vs den dolayi 25~30 m e cikisina izin verilecegini umuyormus,anlayis bekliyormus kulubunden... <oyuncu intere gitmeye meyilliymis...

ama torino bayagi teklif ust uste gelince,ozellikle yurtdisi,, haliyle tok satici rolundeler. 50 m den asagi birakmazlar deniliyor... sahsen cok merak ediyorum kaca gidecek bonservisi...

bu oyuncuyu bu kadar detayli transferine yonelik marcao haber konusunda deginmemin nedeni, basta gizli.
hemn hemen biri solak digeri saglak geri kalan cogu sey ayni nerdeyse marcao~bremer. benim gozlemimde.

suraya geliyorum. bizim oyuncumuz cidden bu kadar az mi ederi var ?
sirf oynadigi lig italya oldugundan dolayi mi bremer'i > (marcao'ya nazaran) hadi 50'yi birak, 23,30 alirsa daha onemli kiliyor ?

vakit kaybetmeden, hazir elde avrupa nin iyi is bitirici futbol insanlarindan ikisi kulupteyken olasi konusulan satista bunlar aktif olsun-daha ederine olsun olacaksa da... diger turlu anca stoke city ozelinde epl'ye satisimiz gibi bir fiyat alirsak ne ala....

13e yok demisiz vaktinde... bu sezon avrupa maclari bolca oynadi, daha da ustune cikmistir miktar..ozellikle avrupa kupalarinda namaglup donemi herkes takip etmistir elbet. 18~20 m teklifle gelmeleri muhtemeldir tahminim.
benim icin cok az - basta ozellikle detaylii bahsettitim bremer le kiyasladigimda.

Üst Alt