Kadro Dışı Bırakılan Nzonzi'nin Menajeri ile Görüşmeler Başlandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadro Dışı Bırakılan Nzonzi'nin Menajeri ile Görüşmeler Başlandı

Galatasaray teknik heyetinin süresiz olarak kadro dışı bırakma kararı aldığı Steven Nzonzi'nin menajeri ile görüşmeler başladı. Fransız futbolcunun ocak ayında takımdan gönderilmesi bekleniyor.

Galatasaray’a sezon başında büyük umutlarla gelen Nzonzi’nin kötü performansının yanı sıra lakayıt davranışları teknik heyetin sabrını taşırdı.

Antrenmanlarda Fatih Terim’in isteklerine gereken ciddiyeti göstermediği öğrenilen Nzonzi’nin, “30 milyon Euro’luk futbolcuyum” söylemiyle kendi sini takımın üzerinde gören tavırları gözlemlendi.

Yedek takımda olduğu idmanı terk eden Nzonzi, süresiz kadro dışı bırakıldı. Yönetim ocakta Nzonzi ile yollarını ayırmak isterken, Roma ve Nzonzi’nin menajeriyle görüşmelere başlandı.

Hürriyet

bu sene kiralık transferlerde fena patladık , yalnız anlamıyorum bu adam sene başında takımın en iyisiydi noldu birden bire.

bu arada yardımcı antrenörler teknik ekip tamamen değişmesi lazım.antremanlar falan çok yetersiz , taktitsel hücum anlayışı , alan boşaltma , boş koşu hiçbiri yok. set hücum desen bir tane örneği yok.

bu sene kiralık transferlerde fena patladık , yalnız anlamıyorum bu adam sene başında takımın en iyisiydi noldu birden bire.

bu arada yardımcı antrenörler teknik ekip tamamen değişmesi lazım.antremanlar falan çok yetersiz , taktitsel hücum anlayışı , alan boşaltma , boş koşu hiçbiri yok. set hücum desen bir tane örneği yok.

Bence olay Nzonzi'nin Terim'e saygısını inancını kaybetmesinden ibaret ayrıca bonservisini alamayacağımızıda öğrenmiştir aidiyet hissetmiyor. Takımın sistemi yok taktiksel bir çözüm yok ama suçlu sürekli oyuncular. Ayrıca sen yerli oyuncuyu hayt-huyt la aslanım-koçumla motive edersin ama bunu yabancı yemez. Sen taktik bir çözüm üretemeyip oyuncularını sürekli aslanın önüne atarsan sanada kimse saygı duymaz.

Psg maçı sonrası bir haber vardı Fransız basını yazmış aslında herşeyi objektif bir şekilde açıklayan.

OUEST FRANCE: 'Maçın fiyaskosu Türklerin oyun planıydı. Galatasaray grubu iki puanla tamamladı. Son maçları da gösterdi ki, daha iyisini hak etmediler.'

Ben de olsam hem taktik-teknik antremanların yetersizliğini hem de hocanın Belhanda'yı amansız şekilde korumasını, toz kondurmamasını görsem "Belhanda kim kim ben 30 milyonluk adamım" derim yalan yok.
Hee Nzonzi iyi oyuncudur ama taktiğe tekniğe uymuyordur Roma'dan o yüzden gönderilmiştir. Bizim taktiğimiz falan yok. Bu başka konu.

takımın yüzde 80 i harlem gösteri takımı modunda takılıyor.
Baktı burada şampiyonluk falan imkansız, takım leş.
baktı sadece lemina, ömer bayram koşuyor ortasahada.
Dedi ben kendimi gönderttireyim...

2.40 daki gözlük BABEL'e yakışır aslında he...

Son düzenleme:
Devre arasi en iyi transfer genc modern futboldan ve iyi antreman yaptirabilen bir yardimci td gerek, yoksa nzonzi gitmis seri gitmis yerlerine baskalari gelmis hic birsey farketmez

Üst Alt