Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Herşeyi geç o zaman sadece İsmail kararını açıkla bana ? Bu adam kendi tecrübe etti Bunu ayrıca geçen maçları izlediğinide sölüyor ?

Ayrıca Fatih terim savunuyormuşum gibi konuşmaktan vazgeçin gerçekten kadro mühendisliğini kötü yapan zaten Fatih Terim

Ötekiler de kaleci değil ki
Adam şimdiye kadar oynamış olanla devam ediyor
Fatih geldiği sezon kasımpaşa küme düşüyordu, sanırım maçbaşına 2 gol yeme ortalaması vardı, ikinci devrede birkaç maç sonra fatihi kestiler yedek kaleciyle devam ettiler, maçbaşı ortalama 1’e düştü, kasımpaşa hızla küme potasından uzaklaştı
İşte bu adamı aldılar kaleci diye ve en azından kaleci olanları gönderip bunları tuttular hep

Ayrıca Cimbom kümeye sözünü 3 günlük adam söyletmedi bunu nasıl algıladınız gerçekten hayret verici ve sizinde niyetinizin negatif olduğunu gösteriyor

Hocanın çıkardığı kadro için herhalde en az 10 tane mesaj attınız arka arkaya
Sonra eleştirince de, “umarım haksız çıkarım da kümeye diye duymayız” dediniz
Kümeye diye geçen maç hataylılar bağırdı ve takımın başında da bu hoca vardı
Hocayı eleştirdiniz, çok erken deyince inşallah kümeye diye bağırmazlar o zaman dediniz
Daha başka ne anlamalıydık bilemedim

Hocanın çıkardığı kadro için herhalde en az 10 tane mesaj attınız arka arkaya
Sonra eleştirince de, “umarım haksız çıkarım da kümeye diye duymayız” dediniz
Kümeye diye geçen maç hataylılar bağırdı ve takımın başında da bu hoca vardı
Hocayı eleştirdiniz, çok erken deyince inşallah kümeye diye bağırmazlar o zaman dediniz
Daha başka ne anlamalıydık bilemedim
Şunu anlayabilirsiniz bugün oynadığımız Kasımpaşa kümede kalmak için bi rakibimiz

Onu 4 yılın sonunda terim söyletti sağolsun

Daha 3 gün önce gelmiş hoca, hakem katliamıyla yenildiğimiz halde bu yorumu yapmanız niyetinizin ne olduğunu gösterdi şu anda

Ha bugün de yenilebiliriz o da ayrı konu ama bu teknik ekip hatalı takım çıkardı diye olmayacağı da kesin
Öyle 4-5 maçta değişim göremezsiniz hemen takımda

Deminden beri bakıyorum tek siz arka arkaya mesajlar atarak komple negatife çevirdiniz konuyu

Alpaslan ön libero, ömer 8 gibi oynayacağı besbelli ama yok pva ön libero oynayacakmış, yok ömer ön libero olur muymuş, daha önce ön libero da oynadı bu arada

Ama kime ne anlatıyorum
Bu yorumla 3 günlük adamın kğmeye dedirttiğini söylemeniz sizin niyetinizi gösterdi zaten
“Ömer 8 gibi oynayacağı besbelli”

Evet sizi dinliyorum ? Yok öleymişte yok böleymişte diyordunuz,ön libero kim sol bek kim oynuyor ? Bi önceki postunuzda “zaten öle olucak merak etme” diye böbürleniyordunuz.

Ömerin orta saha oynaması sizin için PVA’ya göre daha mantıklıydı ama hoca öle yapmadı sizin düşündüğünüzün tersini yaptı,şimdi bir erdemlik yapıp hocayı eleştirebiliyor musunuz çok merak ediyorum

Üst Alt