Kebabın İyisi Nerede Yenir? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kebabın İyisi Nerede Yenir?

Ben bu forumda yeni sayılırım ve forumu ilk keşfettiğim zamandan beri burada çok zaman harcıyorum.Sen 2009 yılında kayıt olmuşsun ve yaklaşık 36 000 mesajın var.Foruma ayırdığın zamanı ve kattığın değeri hayal bile edemiyorum.Bence tamamen bağları koparma biraz uzaklaş sonra gel 21. şampiyonluğu hep beraber kutlayalım.
beni sevıyon mu

Emredersin. (!)

Anlamışındır artık.
Senin gibilere emrederim evet. Ne kuyruk acın varmışki hala ağlıyorsun. Normalde kimseye ceza verme yanlısı değilimdir ama bundan sonra gözüm üstünde hani tudora sg dedin diye ceza almışsın ya daha basitini dediğin an 1 ay atılacaksın. Maç akşamları seni bir yönetime alayım da gör bak bakayım neleri hoşgörüyor yönetim, nelere ceza verilmiyor.

Hayatında hiç bir süreci yönetmemişsindir gelip millete iş öğretmeye çalışıyorsun, hayır kafan çalışmıyor onu anladım da klavye başında delirecek kadar ciddiye alma bari.

Bak bir kez daha belirteyim bu forumda bana ceza verebilecek beni atabilecek adam yok, kısacası çok beklersin.

Ha son sözüm bu kadar beğenmediğin ortama da girme hiç, zorla mı sokuyoruz?

En sinir olduğum üye tipi senin gibi sürekli polemik yaratıp kuyruk acısı olan üstüne de yönetime işkembeden sallayan adamlardır. Şanslısınki bana salladın aksi taktirde başkasına sallasan daha da çekilmez kılardım burayı sana.

Hadi hodri meydan bundan sonra. En ufak bir yanlışını görmeyeyim o zaman görücez bu ağlamalarını.

23 yaşındayım. 13 yaşından beri forumlar da cirit atarım.
Herkesin twitter'a kaydığı şu nokta da gscimbom Galatasaray forum kültürünü devam ettiren tek mecra.

O yüzden buranın ayakta kalması lazım. Bu nokta da yöneticilere çok iş düşüyor.
Forumda 10 yıl kalan adam bir şeylerden şikayet ediyorsa adamı dinleyip derdini çözüme kovuşturmak gerek.
''gidersen git'' mantığıyla hareket etmek, yöneticinin 3-4 üyenin troll grubuna girip milleti forumdan soğutmak hoş şeyler değil (tabi varsa böyle durumlar).

Var olmak lazım.
Adaletli olmak lazım.
Yenilikçi şeyler yapmak lazım.
Forum kültürünü devam ettirmek lazım.

Teşekkürler.
dogru cumleler

Forum kültürü doğru dürüst kalmadı.Hepsi bir bir kapandı.Konuşup anlaşabilecek iken birde gemileri yakmayın derim.Benimde hesabım kapandı küfür etmiştim süresiz banlandım.Abdullah Bey ile konuşmuş durumumu anlatmıştım kaldırdı banı.Yani konuşarak her şeyi çözeriz.Tabi karar senin.

Bana ihraç verin de şöyle spastikler rahatlasın zaten girmeyeceğim bugünden sonra
Olm noldu yav sana

Sana nasıl bir kasıt olabilir kim senin üzerine oynayabilir neyi bu kadar ciddiye alıyorsun.

Adama gavat demişsin ceza yemişsin sen yöneticilik yaptın vermiyor muydun ceza bu adamlara?

Başkası olsa anlarım da sen süreçlere hakim adamsın senin üzerine oynayacak olsalar buna müdahale edecek bir ton adam var Murhan'ın karşı gelemeyeceği.

Üst Alt