Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ] - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ]

Cevap: Kedi'ye ne dersiniz ? [ Yardim ]

9 yıllık papağanım var. Sultan papağanı cinsi, bilenler vardır. Kafesi her zaman açıktır. İstediği zaman girip çıkar. 1 yaşından sonra bir sefer bile dışarıya pislemedi. Kafesine gider, yapar. Elime gelir, boynunu okşarım, kafasını okşarım. Bazen o kadar hoşuna gidiyor ki, gözleri kapanıyor. :) Bilgisayarın başında otururken, yanıma gelir, modemin üstü sıcak olduğundan onun üstünde hiç hareket etmeden dakikalarca durur. :) Çok memnunum, tavsiye ederim herkese.

Himalayan dediğiniz bu mu?

HimalayanCat.jpg

Seri katil gibi.

Oha Himayalan süpermiş :) Benim erkek (siyah-beyaz olan) kısır olmasa yavrular müthiş olurdu himayalan ile.

Kedi birebir resimdeki gibi ama erkek beğendiremedik şu güne dek. Öğrenciyken bir tanıdığın kedisi doğurmuştu 2 aylıkken almıştım. 2004 Mart doğumlu en az 10 ayrı kedi geldi gitti, veterinerde denedik vs fıss karı çok nazlı valla. Annemde istiyorki yavrulasın falan, kısırlaştırmadık özellikle veterinerin tavsiyesi üzerine. Kediden çok kızgınlık dönemi geçirdim erkek kedi bulacam diye ama bulamadım :sgr:

kucuk1113914342himalayan_6.jpg

Bi ara tavsan almayı düşündüm hemde cok istiyodum ama sonra cok koku yapıyor denilince vazgeçtim.

Hatta bi gece çıktım petshop aradım acık bulsaydım kesin alacaktım.Ama şimdi düşünüyorumda iyi ki almamısım.. Sırf kokusu yüzünden. :)

9 yıllık papağanım var. Sultan papağanı cinsi, bilenler vardır. Kafesi her zaman açıktır. İstediği zaman girip çıkar. 1 yaşından sonra bir sefer bile dışarıya pislemedi. Kafesine gider, yapar. Elime gelir, boynunu okşarım, kafasını okşarım. Bazen o kadar hoşuna gidiyor ki, gözleri kapanıyor. :) Bilgisayarın başında otururken, yanıma gelir, modemin üstü sıcak olduğundan onun üstünde hiç hareket etmeden dakikalarca durur. :) Çok memnunum, tavsiye ederim herkese.

Papağan kaç sene yaşıyor yahu?

kaç lira odedin ayiptir sormasi kardes ?

Üst Alt