Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ] - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ]

Cevap: Kedi'ye ne dersiniz ? [ Yardim ]

Van kedisi sahibiyim ama evde bakilacak gibi degil ,tuyu 4-5 kediye bedel o da en iyimser soylemle.Evde kucuk cocuk varsa kedi ,kopek olayina girmeyin ; kendinize guzel bir akvaryum yapabilirsiniz.

basliktaki mantik hatasi yuzunden konuya girdim allah askina degistirin su basligi.

yarim saattir konuya girmemek icin cabaliyorum ama basligi cozemedim inanilmaz canim skldi off.

9 yıllık papağanım var. Sultan papağanı cinsi, bilenler vardır. Kafesi her zaman açıktır. İstediği zaman girip çıkar. 1 yaşından sonra bir sefer bile dışarıya pislemedi. Kafesine gider, yapar. Elime gelir, boynunu okşarım, kafasını okşarım. Bazen o kadar hoşuna gidiyor ki, gözleri kapanıyor. :) Bilgisayarın başında otururken, yanıma gelir, modemin üstü sıcak olduğundan onun üstünde hiç hareket etmeden dakikalarca durur. :) Çok memnunum, tavsiye ederim herkese.

Sultan papağanı buymuş demek.Ben bayılıyorum bunlara ya düşünüyorum almayı.Çok tatlılar yahu tiplere bak.

2009Kas%C4%B1m-tiesto-findikvefistik.jpg

Yerinde olsam köpek alırdım daha akıllı ve canayakındırlar tüy sorunu istemiyorsan Labrador Retriever veya dalmaçyalı alabilirsin

Üst Alt