Kenan Karaman, Beşiktaş'ı Seçti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenan Karaman, Beşiktaş'ı Seçti

Beşikaş, Kenan Karaman’ı kadrosuna katıyor. Siyah beyazlılar, milli futbolcu ile 3 yıllık sözleşme için anlaşmaya vardı. [NTV Spor]

Beşiktaş, Kenan Karaman ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. (A Spor)

Yerli kanat rotasyonumuz iyi kötü oturdu. Kerem, Yunus, Barış Alper gibi potansiyelli oyuncular var. Oğulcan gibi görev adamı olarak kullanabileceğin biri var. Bu oyuncular olmasa isterdim. Mevcut kadroda gereksiz şişkinlik olurdu. Şenol o kadar abarttı ki Kenan'a karşı doğal bir antipati oluştu. Bence gömülecek kadar kötü değil. Tjk'ye hayırsız olur umarım, o ayrı.

Euro'dan önce alinabilir diye düsünüyordum ama Senol'un israri yüzünden bu hiyara acayip gicik oldum. Bize gelse her kötü hareketinde, ki fundamental bir kazmaligi oldugu icin cokca böyle hareketi olacaktir, kendisine bol bol söverdim.

Kadroya girme ihtimalini zayıf gördüğümüz Oğulcan' la benzer kalitede olduğu kanaatindeyim. Hele de sol kanat forvet bölgesinde böyle dümdüz adama hiç ihtiyaç yokken saçmalık olurdu. Hoca yine bir çöpü başımıza bela edecekti, Allah korudu...

Sadece son turnuva değil, önceki milli malarda da izlediğimde bu adam ne işe yarar demiştim
Bjkye gitmesi iyi olmuş

Kadroya girme ihtimalini zayıf gördüğümüz Oğulcan' la benzer kalitede olduğu kanaatindeyim. Hele de sol kanat forvet bölgesinde böyle dümdüz adama hiç ihtiyaç yokken saçmalık olurdu. Hoca yine bir çöpü başımıza bela edecekti, Allah korudu...

Alınsın diye söylemiyorum. Bizim önceliklerimizde farklı.Ama Oğulcandan çok net daha iyi bir adam.
Galatasaray ile bjk arasında marka değeri anlamında yani büyüklük anlamında çok ciddi fark var. Ama yönetimlere bakdığımızda o fark eriyip gidiyor. Sanki bjkiyi yönettenler Galatasarayı yönetiyormuş gibi Galatasarayı yönetenler bjkyi yönetiyormuş gibi davranıyorlar.

Yöneticiler Özellikle yerli oyuncu anlamında senelerdir Galatasarayda oynamanın cazibesini yok ettiler.

Üst Alt