Kenan Karaman, Beşiktaş'ı Seçti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenan Karaman, Beşiktaş'ı Seçti

Alınsın diye söylemiyorum. Bizim önceliklerimizde farklı.Ama Oğulcandan çok net daha iyi bir adam.
Galatasaray ile bjk arasında marka değeri anlamında yani büyüklük anlamında çok ciddi fark var. Ama yönetimlere bakdığımızda o fark eriyip gidiyor. Sanki bjkiyi yönettenler Galatasarayı yönetiyormuş gibi Galatasarayı yönetenler bjkyi yönetiyormuş gibi davranıyorlar.

Yöneticiler Özellikle yerli oyuncu anlamında senelerdir Galatasarayda oynamanın cazibesini yok ettiler.
Hoca çok istemiş, çok gerekli biriymiş de yönetim becerememiş durumu varmış gibi yorum yapmışsın, bundan nasıl emin olabiliriz?..Her düşünülen, görüşülen oyuncu alınacak diye bir şey yok. Talip olunup da alınamayanlardan çok daha fazla, ısrar edip ederinin üzerinde maliyetle transferini gerçekleştirdiklerimizden çektik...Oynayabileceği kanat-kanat forvet-santrfor mevkiilerinden hiçbirisinde elimizdeki adamlardan daha üstün görmediğim bir futbolcu...

Hea bi de böyle ne oynadığı belirsiz topçuyu alacaktık ha??? İsabet olmuş.

Kanatı da forveti de iyi oynayamayacak bir adam için Keremi filan keseriz Allah muhafaza

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları tanıtılırken resmi internet sitesindeki açıklamada Kenan Karaman'ın adı futbolcular arasında Atiba ve Necip Uysal'la birlikte yazıldı. Bir süre sonra Kenan Karaman'ın adı bu metinden silindi. [HT]

1626281935994.png

bu adamın neden bizim milli takımda oynadığını anlayamıyorum.Bu adamın bence yetenek olarak ömer bayramdan bile bakın ömer bayram diyorum bir fazlası yok.Bu adamın oynaması gereken maksimum milli takım kosova yada bilemedin letonya falandır

Üst Alt