kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Cevap: kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Neden Barca yendikten sonra ama :) Gecen hafta real kazanınca çıt çıkmıyordu..

Abdullah abi sitenin kralı olduğu için Real'e daha yakın olabilir ve dün akşam ki mağlubiyet onun bu konuyu açmasını tetiklemiş olabilir :)

Gaatasaraylıyız.. Ama yabancı olarakta Sevdiğim takımlar vardır..Manchester United ve Real Madrid..Ama bu takımları Bir Fener Galatasaray gibi tartışmam :)

barcalıların çok alındığı başlıktır. halbuki realli de yazıyor. ayrıca birazda arsenalliler alınsın. can çolfan, sst falan.

Hepimiz Galatasaraylıyız fakat herkesin istediği takımı tutma ve destekleme hakkına sahip olduğunu düşündüğüm başlık.

Bizimkisi yada ben şahsım adına konuşayım. Barcelonaya taraftarlık değil onunla yatıp kalkmıyorum onun dertleriyle hüzünlenmiyorum sadece oynadıkları Ligde sempati duyduğum takım ilgileniyorum evet Real'le olan durumda yendiklerindede seviniyorum kabul. Maçlarınıda hiç kaçırmıyorum ama bu klübe değil oynadıkları futbola olan hayranlığımdır.. Uzun lafın kısası Barcelona iyi ama bir Galatasaray değil..

Maç konularını takip etmek istemiyorum bu yüzden. Saçma sapan tartışmalar, sahiplenmeler vs. iyice can sıkıcı olmaya başladı. Ben de Barcelona'nın iyi olmadığı dönemden beri abimin Barcelona maçlarını zamanında takip etmesinden dolayı Barcelona'ya sempati duyarım ancak çıkıp da fanatizm yapmıyorum. Mourinho gibi adama hakaret ediyorlar, sırf Real'e b.k atmak için. Ronaldo, Messi tartışması tutturulmuş gidiyor. Boşverin bunları ikisinin de futbolundan keyif almaya bakın. Sırf b.k atmak için Messi'ye ya da Ronaldo'ya hak etmediği yorumlar yapmayın.

Böyle bir yorum yazma ihtiyacı hissettiğim konudur.

Üst Alt