kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Cevap: kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

ben barcelona taraftarı değilim fakat barcelona destekçisiyim. futbolu seven herkes bunu yapabilir. ne zaman taraftarı olursunuz? gider, onların şehrinde bir gün maç izlersiniz, işte o zaman. bu bahsettiğiniz muhabbet benim de canımı sıkıyor.

Hoca o zaman forumda ki bi çok kişi GS taraftarı değil. Naptın sen ya. İstifanı istiyoruz :mad:

Bu da arada kaynamış ama Ömer Çelik haklı beyler.

Bu da arada kaynamış ama Ömer Çelik haklı beyler.

Sevgi emek gerektirir.

Burada oturup Real yenince Barca 'lıları kızdıran adamla, Real için yanıp tutuşan, bu uğurda 3-5 kuruş biriktirip bir maçını canlı izlemiş adam bir olmasın tabii. (Yada aynı Durum Barca için geçerli.)

Barca yada Real 'i bu şekilde sevip destekleyen var, bir de günün modasına uyup destekleyen, "naber? nasıl göçerttik?" diye kalabalık yapan var. Mami bunu vurgulamış sadece.

Galatasaray karşısında başka takımın gol atmasını istemeyi bile düşünmek, Galatasaray'lılık adına rezilliktir. Her zaman her yerde en büyük Cimbom.

Taraftarlar başka takımların maçlarına bakar, zevk alır.Bu doğaldır insan sadece tutduğu takımın maçlarını izlemek zorunda değildir arada bir heyecanlı derbiler, kaliteli maçlar izlemek güzeldir.Ama aşırı derecede desteklemeyi, bir kaç tane takım tutmayı doğru bulmuyorum çünkü gün gelir o takımlar karşılaşırsa izlemekten ve eğlenceden öte aşırı sevgi besleyen ve destekleyenler zor durumda kalıyor hangisini destekleyeceğini şaşırıyor.Bir tane takım destekleyenler takımı kaybedince doğal olarak üzgün olur.Ama bir kaç tane takım destekleyenlerin bir takımı kaybedip diğeri kazanınca nasıl duygular hissettiğini merak ediyorum.İnsan bir takıma gönlünü verince, koşulsuz-şartsız destekleyince taraftarlık güzeldir.

"Sadece Galatasarayımı sever, Galatasarayım için tartışır, Galatasarayım için üzülürüm" diyen taraftarlardan biriyim.

Ben anadan doğma Al Ahly liyim, nasıl çaktık Kahirespor'a. :p

Saçmalığın boy gösterdiği alan , anca sempati duyar kendi takımının bile orjinal formasını almayan adam yurtdısında takım desteklıyorsa ayranı yok ıcmeye tahteravalli muhabbetı oluyor ?

Üst Alt