kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Cevap: kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Benim Manchester United'a sempatim vardır.Ama sadece sempati olarak kalır.Holigan gerçek taraftarı gibi aşırı tartışma çıkarmam yani.Sadece sempati olarak kalır.Ama Galatasaray sevgisi çok farklı tabii ki içimdeki.Kıyaslanamaz.

ben real madrid'i destekliyorum yenerlerse aa ne güzel derim ama isterlerse 10 yesinler banane :)

ha daha çok destekleyenler olabilir heyecan da yapabilirler ama bazıları karşısındakine hakaret edecek noktaya getiriyor işi. ben anlamıyorum onları komik geliyor.

Kim ne yaparsa yapsin arkadas. Forum degilmi burasi, neticede bu Galatasaray Metin oktay futbol forumunda tartisilmiyor. Avrupadan futbol forumunda konusuluyor. Bir insan iki takim destekleyemezmi?

O konuyu ben açtım çünkü 1 hafta önce Real kazanınca öyle bir başlık açılmıştı...Ama anlamak istemediğiniz birşey daha var yada anlayamıyorsunuz heralde...Konu şampiyonlar Ligi forumuna açıldı ve eğlence amaçlı bir konuydu...Orda kimse şöyle Madrid'liyim böyle Barca'lıyım demedi...Saçma sapan Messi Ronaldo resimleri , Madrid'in müze fotoları felan paylaşıldı...Tamamen eğlence amaçlı ve avrupa futbolu ile ilgili birşeydi...

Birde şöyle birşey var geçen hafta Madrid konusu açılırken neredeydiniz onuda sormak istiyorum...Bütün bu tepkiler sırf Messi çaktı diye mi :)

Hocam ben komple İspanyollardan nefret ederim.Messi çaktı filan diye yanlış adama söylüyorsun.:)Real konusu da aynı şekilde saçma.Eğlence amacı taşısın veya taşımasın hoş durmuyor Galatasaray forumunda.Benim fikrim görüşüm budur.

Bana ne Real`den bana ne Barça`dan

3 maç oldu son bilmem kaç günde

Zevk alan oldu mu futboldan

270 dakikan ben birşey anlamadım

Tuncay İngilterede iken bir maçını izledim 30 dk

Maç budur dedim

Biraz eğlenmek lazım

Bu arda Real`i önce yazmamın sakıncası varmı:asd:

Sapina kadar GALATASARAY'liyim, isterse amatör küme'de oynasin, hic bir zaman'da Barca'li oldugumu iddia etmedim, sadece Barcelona sempatizani Anadan dogma Galatasarayliyim.

Bir Realli daha. İndirin aşağıya... :D:p

Sevgili Barış, bizim sözlük, eğlence için. Eğlenceli olduğu sürece mesajlarda formata takılmadık pek. Zaten böyle olmasa yukarıdakini de yazmazdım. ;)

:D reis şaka yapıyorum Reallide değilim GALATASARAY'lıyım İspanya Dersen Barça ;)

Kim ne yaparsa yapsin arkadas. Forum degilmi burasi, neticede bu Galatasaray Metin oktay futbol forumunda tartisilmiyor. Avrupadan futbol forumunda konusuluyor. Bir insan iki takim destekleyemezmi?

Destekleyin tabii. Lakin burada verilen mesaj, Galatasaraylı kimliğini bırakıp hararetle bu 2 takımı çekiştiren, bunu ciddi ciddi arıza yapan arkadaşlardır. Konudaki bu espriyi yakalayamadınız gibi geliyor bana.

Abdullah abi sitenin kralı olduğu için Real'e daha yakın olabilir ve dün akşam ki mağlubiyet onun bu konuyu açmasını tetiklemiş olabilir :)

Baltayı taşa vurmayın arkadaşlar. :) Benim Galatasaray dışında bir takım için taraftar boyutunda yazdığım şey yoktur.

İlla olacak olsa Barcelona 'da 4 gün geçirdim, Madrid 'te ise 1. Bunun etkisi yada "Choko bar" hatrına Barcelona ağır basar derdim ama benim hakikaten bunlarla hiç ilgim yok. Bir futbolsever olarak sıkıldığım için bu mesajı (üstelik sahibinden izin almadan) görünür yere açtım. Biraz tebessüm ettirebildiysem ne mutlu.

Bu arada bu konuyu, özgürlükleri kısıtlanıyor olarak algılayan ve bozuk mesajlar atan ağır abilere selam ederim. :tiphat:

Baltayı taşa vurmayın arkadaşlar. :) Benim Galatasaray dışında bir takım için taraftar boyutunda yazdığım şey yoktur.

İlla olacak olsa Barcelona 'da 4 gün geçirdim, Madrid 'te ise 1. Bunun etkisi yada "Choko bar" hatrına Barcelona ağır basar derdim ama benim hakikaten bunlarla hiç ilgim yok. Bir futbolsever olarak sıkıldığım için bu mesajı (üstelik sahibinden izin almadan) görünür yere açtım. Biraz tebessüm ettirebildiysem ne mutlu.

Bu arada bu konuyu, özgürlükleri kısıtlanıyor olarak algılayan ve bozuk mesajlar atan ağır abilere selam ederim. :tiphat:

refik hayri sana diyor gelin:)

laf aramizda bende hoslasmiyorum o arkadaslarla Abdullah Abi.

hele refik tam bir realli

Sebepsiz ve umulmadık şekilde bana 20 kadar "like" kazandıran başlıktır.

Pıst: Hayri bir ara hatırlat, "like" ları sana transfer edeyim. :):p

Taraftar ve destekçi kavramları bir ayıralım önce. Bende İngilterede M.CİTY, İspanyada Barca gibi takımların destekçisiyim, yurt dışında bir vatandaşın GALATASARAY ı desteklediği gibi

guzel deginmis arkadas bir zamanlar millet ,Galatasaray bayraklariyla gezince baya baya zevke gelioduk...Normal seyler bunlar.

Üst Alt