Kilo Alma Sorunu Olanlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Alma Sorunu Olanlar

Cevap: Kilo Alma sorunu olanlar

Çok yemek yediginiz halde kilo alamiyosaniz bagirsaginizda kurt olabilir, bi doktora gorunun derim:eek:.

Yedikerinizle kurdu besliyor olabilirsiniz :p

Herhangi bir hastalığın falan yoksa kilo alabilirsin. Sana tavsiyem sağlıklı kilo al. Yani yağ olarak değil kas olarak kilo kazan. Spor salonuna git, beslenmene ve dinlenmene çok dikkat et (spor yapmayı düşünürsen beslenme ve dinlenme konusunda yardımcı olabilirim), 1 yıl içinde beklediğinden çok daha iyi bir şekilde düzgün kilo almış olursun.

aynen alcaksanız böle alın düzgün bi fizğiniz olur spor salonuna gidemeyenler de ilk günlerde 50 şınav 50 barfix 50 tane de mekik çekin daha sonra artırırsınız

denenip tasdik edilmiştir ;)

Olay nedir?

"Kilo alma" gibi bir sorunu olanlar mı?

"Kilo alamama" gibi bir sorunu olanlar mı?

Başlıktan her 2 si de anlaşılabiliyor.

Ben de ilk gruptayım. Ne zaman sevdiğim şeyleri sevdiğim kadar yesem anında etkisi görülür. Bana kalsa hergün beyaz ekmek, patates kızartması yer, yemeklerde kola, yemek üzerine "Venti" Beyaz çikolatalı Moca içerim. Ama yaş 36 o yüzden frene bastık. :D

Askere kadar 51 kiloydum 1.80 boy.. Askerde bir kilo aldım 65'leri falan geçmiştim bittiğinde. Şuanda 78'im kilo vermeye çalışıyorum :D
Özet : Askere gidin.

Dün bir pasta üstüne kola cips çikolata vs yedim karnım şişti bir tartılayım dedim 1 gr bile kilo alamadım yahu aynı kiloda kaldım.
Oglum yıllardır hayalim budur. Hep imrenirim senin gibilerine. Yiyip yiyip kilo almamak.

Ben ne yesem içsem yarıyor vallah. Spor da yapmasam 120 kilo olurum herhalde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt