KL 21/22 Play-Off M:1 | Trabzonspor 1-2 Roma | MS | 19 Ağustos | ATV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor XI: Uğurcan, Peres, Edgar Ie, Hugo, İsmail Köybaşı, Hamsik, Berat, Bakasetas, Gervinho, Nwakaeme, Djaniny.

Roma XI: Patricio, Karsdorp, Mancini, Ibanez, Vina, Veretout, Cristante, Mkhitaryan, Pellegrini, Zaniolo, Shomurodov.

Trabzonspor XI: Uğurcan, Peres, Edgar Ie, Hugo, İsmail Köybaşı, Hamsik, Berat, Bakasetas, Gervinho, Nwakaeme, Djaniny.

Roma XI: Patricio, Karsdorp, Mancini, Ibanez, Vina, Veretout, Cristante, Mkhitaryan, Pellegrini, Zaniolo, Shomurodov.

diger renkdaslarin dedigi gibi, roma tam hazir degil bence-de.
son iki hazirlik macinda ikilemde kaldim ;
ilkinde betis takiminda 5 yediler. akabindeki casablanca takimini ise 5lediler.
olcu olur mu yoruma acik. kanimca betis'i ben olcu alirdim ust lig seviye versus denkleminden dolayi...
betis macinda yeni kaleci tecrubeli 33luk *rui patricio 70 dakika sahada kalmisti 3 gol yemisti.

*roma da iki oyuncu var cok dikkat edilmesi gereken. biri bilinen mikiteryan.formda giris yapti kamp doneminde.
digeri, yeni transfer *geona dan ozbek forvet *shomurodov ..yeni takimina hizli giris yapti 2 macta 2 gol 1 asist.
bu iki oyuncuyu birde mancini hafiften formda buldum. bu 3luye dikkat etmeli on olusumlarda trabzonspor tarafi.

*mou hoca 451 den vaz gecmemis gozlemledigim kadariyla. hazirlik maclarinda da agirlikli olarka bu kurguda idi.

ozetle; ilginc bir eslesme. daha dengeli duran az hata yapan turu gecer gorunumunde bir versus kanimca......

Üst Alt