Köpek alacağım yardım! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köpek alacağım yardım!

Cevap: Köpek alıcam yardım!

Weimaraner

Weimaraner-Puppies-For-Sale-2.jpg

Akbaş

images7%5Cakbas1.jpg

Anam şu güzelliğe bak ben bunları yirim yirim:)

Bizim burda petshop var.Onlara söyleyeceğim çiftlikten getirecekler.Presa Canario gerçekten ürkütücü bir köpek ama Kangal besleyemem,Dogo, Doberman, Rottweiler ve Pitbull ırklarını da sevmiyorum.O yüzden en iyisi Canario.Ben onu melek yaparım birşey olmaz.:sopa:

çok seviyorum bu köpeği ya nasıl bi köpektir yetiştirmesi kolay mıdır zorluk çıkarır mı

Golden Retriever, gayet uysal ve eğitilmesi kolay bir ırktır lakin kıskançlık özellikleri vardır, yani eğitim kolay alır diye başı boş bırakmamakta fayda var, "dogo arjantine dalan golden gördüm ve tabi sonucu golden açısından pek iyi olmadı" sosyal anlamda beslemesi kolay, halk içinde korkulmayan bir köpek olduğu için her türlü lokasyon da beslenebilir.

Bizim burda petshop var.Onlara söyleyeceğim çiftlikten getirecekler.Presa Canario gerçekten ürkütücü bir köpek ama Kangal besleyemem,Dogo, Doberman, Rottweiler ve Pitbull ırklarını da sevmiyorum.O yüzden en iyisi Canario.Ben onu melek yaparım birşey olmaz.:sopa:

Hakan yapma!

Sakın petten alma. Hayatının hatası olur. Tavsiyem eğitim çiftlikleridir , yetiştirme çiftlikleri de değil. Bahcen yoksa Canario alma.

Safkan bir Alman kurdu bul pişman olma.

şımarık olsun ya iyidir köpeğin şımarık olması :D

Tecrüben olsa kesinlikle böyle demezdin. ;)

Sinan kardes,

Haklisin, ama benim yazmak istedigimi anlamadin saniyorum. Safkan bir Presa Canario cocuklarla oynar, korur'da, yalarda, operde. Dovus kopegi olmasi bunu etkilemez, bir Pitbull sahibi olarak bunu en iyi senin bilmen gerek. Ama nasil Pitbull ismi altinda coluga cocuga saldiran melez'ler var ise, aynisi Presa Canario irki icin gecerli. Bircok ulke'de Presa Canario ve Dogo Canario ayni irk olarak gorunsede, gercekte ikisi degisik irk. Turkiye'de herkez Presa'yi Dogo Canario ismi altinda satar, ve eline gececek olan kopek buyuk ihtimalle kotu bir uretimden gecmis olur, yani selektif uretim olmadigi icin elindeki melez'in ne yapacagi belli olmaz.

Golden Retriever, gayet uysal ve eğitilmesi kolay bir ırktır lakin kıskançlık özellikleri vardır, yani eğitim kolay alır diye başı boş bırakmamakta fayda var, "dogo arjantine dalan golden gördüm ve tabi sonucu golden açısından pek iyi olmadı" sosyal anlamda beslemesi kolay, halk içinde korkulmayan bir köpek olduğu için her türlü lokasyon da beslenebilir.

dogo argentine

Dogo_Argentino.jpg

hiç bir köpek dayaktan anlamaz, ya yavşak olur yada günün birinde senin canına mal olur, köpek eğitmek sandığın kadar kolay bir durum değil hele ki sert karakterli ırklar için, dayak çözüm değildir. önemli olan köpeğin karşısında nasıl duracağın dır, köpeği ilk eve getirdiğinde yapacaklarındır, kaç aylıkken eğitime başlaman gerektiğidir, bunları petshop sahipleri veya veterinerler bilmez, veterineler arasından bilecek çok azı vardır. zaten bilselerdi köpeklerden tırsa tırsa aşı yapmazlardı. Canario almakta ısrarlıysan durma al, zaten canario besleyip karakterine hükmedemez isen "Bull terrier - Pitbull - Dogo arjantin " gibi ırklara hiç el uzatmamanı tavsiye ederim :)

kars-coban-kopekleri-3604770.jpg

[video]https://www.zapkolik.com/90526/kars-coban-kopegi.html[/video]

Var mı cesareti olan ???

:lol:

Sinan kardes,

Haklisin, ama benim yazmak istedigimi anlamadin saniyorum. Safkan bir Presa Canario cocuklarla oynar, korur'da, yalarda, operde. Dovus kopegi olmasi bunu etkilemez, bir Pitbull sahibi olarak bunu en iyi senin bilmen gerek. Ama nasil Pitbull ismi altinda coluga cocuga saldiran melez'ler var ise, aynisi Presa Canario irki icin gecerli. Bircok ulke'de Presa Canario ve Dogo Canario ayni irk olarak gorunsede, gercekte ikisi degisik irk. Turkiye'de herkez Presa'yi Dogo Canario ismi altinda satar, ve eline gececek olan kopek buyuk ihtimalle kotu bir uretimden gecmis olur, yani selektif uretim olmadigi icin elindeki melez'in ne yapacagi belli olmaz.

ha tmm, ben direk ırksal özellikleri okuyunca :D k.bakma :D

Hakan yapma!

Sakın petten alma. Hayatının hatası olur. Tavsiyem eğitim çiftlikleridir , yetiştirme çiftlikleri de değil. Bahcen yoksa Canario alma.

Safkan bir Alman kurdu bul pişman olma.

Tecrüben olsa kesinlikle böyle demezdin. ;)

Adamlar çiftlikten getiriyorlar.Getirdikleri ırk safkan zaten.Güvenilir bir yer.Ama tabi daha sormadım saf Canario varmı diye.

kars-coban-kopekleri-3604770.jpg

[video]https://www.zapkolik.com/90526/kars-coban-kopegi.html[/video]

Var mı cesareti olan ???

:lol:

kafkas çoban köpeği, huyları aynı kangal gibidir, sakin iyi huylu ama kızdığında tavrını ortaya koyan cinslerdir, o tarz hayvanları beslemenin en birinci şartı özgürlüğü sevmeleridir ona göre bahçen olmalıdır aksi taktirde eğitim ters tepip farklı sonuçlar doğurmasından ziyade, bunalıma girmesine sebep verebilir.

Üst Alt