Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir halta yaramayan çin aşısı ile devam edildiği sürece daha çok vaka çıkarırız. Virüsü çözen iki ülke İsrail ve İngiltere. Tam kapanma ve hızlı aşılama. Bu kadar basit aslında.
Bu ikiliye amerika da dahil, iyi bir aşılamayla bitirme noktasına geldiler, biz hala distopya gibi bir süreç yaşıyoruz, sahillere barikat vs. kuruyorlar

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olm her yer tıklım tıklım yav, böyle yasak mı olur
Arabasına atlayıp giden var. Elele tutuşanlar. Bir markete gittim geldim. Sıradan pazar günü gibi. Çok kalabalık.

Bu arada elele tutuşmanın altını çizdim zira bildiğim kadarıyla markete aileden bir kişi gidebilir. Yani o insanlar muhtemelen gezmeye gidiyordu.

Ambulans göndermiyorlar. Nefes durmadığı müddetçe ambulans göndermeyeceklerini söylediler. Hala daha ne ilaca ne doktora ulaşamıyorum. Bu arada gelişmemiş bir yerde değilim, Gaziantepteyim. Bir taksiye binip gelin dediler bana. Komedi.
Geçmiş olsun.

Bu virüsü kapan ve mesajını görmediğim herkese tekrardan geçmiş olsun, allah hepinize şifa versin.

Hastane yoğun bakım yüzdesi 75 oldu buda kaba tabirle %100 demek. 30 yaşında ki insanlar entübe edilmeye başlandı, elinizden kolonyanız yüzünüzden maskeniz eksik olmasın.

Yasak ismini koyuyorsan insanların sıkılma hakkını kullanmasına müsaade edilmemeli.
Aslında yasak koyuyorsa insanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde koymalı ve gerçekten koruyucu olmalı.
İnsanlara git çalış diyorsun ama iş dönüşlerinde ne açık bir market var ne de yeterli süre var evlerine yetişmek için.

Olm her yer tıklım tıklım yav, böyle yasak mı olur
Saat 19:00 yasağı için tahmini 19:30'da trafik buna benzerdi hafta içi

yol-1.jpg

Şimdi bu insanları bu yasağa nasıl sokacaksın sen

Çalışanlarının haklarını insanlar kendi kendine nasıl koruyacak, devlet'i eleştirmek filan değil de niyetim net olarak sıçıp sıvadılar işte bu kadar

Üst Alt