Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 381 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yangın felaket derken burdan güneye gidenler güneyde o ortamda maske düşünülmez haklılar
rakamlar ciddi artışa geçmez umarım.Bu nasıl bir yıl 2020 den özür diliyorum kendisine hakaret ettiğim için

Ben çip olayı ile büyük resmi görenlerden değilim üstad :) Çekindiğim konu uzun süre zarfında vücut da ne gibi etki bırakabilir?Yan etkisi ne olur?2 sene geçsin de düşünürüz.

Yakışıklı dostum, şüphelerin gayet dogal ve gerçekçi. Sozume inanirmisin ve deger verirmisin bilinmez ama bu konuda kisa bir gorus belirtmek isterim. mRNA aşısı aslinda 2008den beri bilinip altindaki mekanizmasi benimsenmistir bilim insanlari arasinda. Kanser tedavisi/losemi tedavisi için denenmis ve uzun bir bilgi birikimine sahibiz bu konuda. Uzun soluklu kotu bir yan etki gorunmedi bu sure zarfinda. Ki bu asilarin gosterdigi yan etkiler normal şartlarda daha cok ilk yarim senede ortaya cikiyor. Uzun soluklu yan etkiler yok degil mi? Vardır. Ama pek beklenilmiyor. Mantikli dusunursek en riskli kişiler kim şuan bu aşıda yan tesirine dikkat etmesi gereken? Hamile olan hanımlar. Onlar sonuçta bir can taşıyor ve annelik iç güdüsü gibi baska birsey yoktur, inan bana. Ama biz artık edindigimiz bilgilere guvenip, elimizden geldigince arastirdiktan sonra hanım ile aşıyı olmaya karar verdik. Şükür sorun yaşamadık

Biontech 2. dozumu 2 hafta önce vuruldum. Kasım ayında covid de geçirmiştim. Vücut antikor üretmiştir diye tahmin ediyorum.

Velhasıl kelam diyeceğim odur ki Oğuzhan kardeşim;

Covid yoğun bakımlarındaki genel ortam atmosfer ile alakalı duyduklarımdan sonra o atmosfere şahit olmamak için, o psikolojiyi yaşamamak için değil 2 doz, 22 doz Biontech olacaksın deseler olurum. Bu işin şakası yok.

Salgın bitene kadar ben evden çıkmam, kimseyle görüşmem diyebiliyorsan ve bunu uygulayabiliyorsan eyvallah kardeşim lafım yok lakin bunun dışındaki her senaryoda sana şunu tavsiye ediyorum; @Oğuzhan Aşı Ol

Biontech 2. dozumu 2 hafta önce vuruldum. Kasım ayında covid de geçirmiştim. Vücut antikor üretmiştir diye tahmin ediyorum.

Velhasıl kelam diyeceğim odur ki Oğuzhan kardeşim;

Covid yoğun bakımlarındaki genel ortam atmosfer ile alakalı duyduklarımdan sonra o atmosfere şahit olmamak için, o psikolojiyi yaşamamak için değil 2 doz, 22 doz Biontech olacaksın deseler olurum. Bu işin şakası yok.

Salgın bitene kadar ben evden çıkmam, kimseyle görüşmem diyebiliyorsan ve bunu uygulayabiliyorsan eyvallah kardeşim lafım yok lakin bunun dışındaki her senaryoda sana şunu tavsiye ediyorum; @Oğuzhan Aşı Ol

Erman konumun çok tuhaf. Onu nasıl becerdin kardeşim? Osmaniye GS Store, Adana GS Store da görünüyor. Kayseri ne alaka? Peki ya Mamak? Derdin ne?

Bu arada covid geçirenlerin düzenli aralıklarla kan değerlerine baktırmalarını ya da sıkıntısı varsa doktora kontrole gitmelerini öneririm. 11 ay oldu benim 4.kez kan değerlerine baktıracağım yakın zamanda. Bir kere de kardiyolojiye gitmiştim ona da yakın zamanda tekrardan gideceğim. Çevremden hâlâ covid sonrası sıkıntılar duyuyorum bu lanet şey bazı şeyleri tetikliyor ya da hasar bırakıyor sizler de ihmal etmeyin renktaşlar. Özellikle aile büyüklerimizin kontrollerini aksatmayalım

Üst Alt