Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 382 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son aşımızı da olduk Allah olmayanlara nasip etsin inşallah

Bunun 20 si 21 i ne zaman çıkacak acaba yakında bir güncelleme olabilir diye düşünüyorum

Bu sürümde olan hatalar giderilsin

Kayseri Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Ahmet İnal, koronavirüs salgınında süper mutant uyarısı yaparak, "Bizlerin en büyük korkusu, virüs bulaştıkça süper mutant dediğimiz daha bulaşıcı ve agresif hale gelen bir mutasyona dönüşebiliyor. Bu henüz tespit edilmiş değil ama böyle bir ihtimal var. İnsanların buna dikkat etmesi gerekiyor" dedi​

Kayseri Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Ahmet İnal, koronavirüs salgınında süper mutant uyarısı yaparak, "Bizlerin en büyük korkusu, virüs bulaştıkça süper mutant dediğimiz daha bulaşıcı ve agresif hale gelen bir mutasyona dönüşebiliyor. Bu henüz tespit edilmiş değil ama böyle bir ihtimal var. İnsanların buna dikkat etmesi gerekiyor" dedi​

Kank sen 2. yi ne zaman oldun?

Dunya IQ haritasina bakin, bir de ulkelerin asi reddi oranlarina bakin. Bingo. Negatif korelasyonu goreceksiniz. IQ oranı azaldikca asi reddi artiyor.
Hahaha buna kim inanır renktaş?
Kim ölçüyor bu İQ'yü, dünyanın her yerinde aşıya ulaşabiliyor mu insanlar?
Bence o oranlar hiç birşey ifade etmiyor.

Bak sana şu kadarını söyleyeyim, yüksek İQ'lü insanlar böyle bir karar vermeden araştırır.
İyi ve kötü yanlarını bir tartıya koyar.
Sonra kendisi için en iyi kararı verir.
Bu da kişiden kişiye değişir.

Gscimbom mobil

İnsanları aşı olmaya zorlamak dogru olmaz lakin aşı olmayanlarin sokağa çıkmasını, sağlık hizmeti almasını vs yasaklamak yerinde olur.

Kafanıza göre saçma sapan yasaklar getirmeye çalışmayın. Ayrıca siz kimsiniz de sağlık hizmet almasını yasaklayın diyorsunuz? Adam vergisini verecek, aşı olmadığı için sağlık hizmetinden yararlanamayacak. İyi o zaman, aşı olmayan vergi de ödemesin. Sizin ben mantığınıza.

Kafanıza göre saçma sapan yasaklar getirmeye çalışmayın. Ayrıca siz kimsiniz de sağlık hizmet almasını yasaklayın diyorsunuz? Adam vergisini verecek, aşı olmadığı için sağlık hizmetinden yararlanamayacak. İyi o zaman, aşı olmayan vergi de ödemesin. Sizin ben mantığınıza.

Aşı olmayanin vergi ödememesi önerisi reddedilmiştir.

Üst Alt