Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoaydaaa.. geçmiş olsun.. test mi yaptırdın yoksa tahminin mi
Sagol.
Annem gecen hafta sonu Turkiye'den dondu ve yavastan hasta olmaya basladi, bizde tabi hosgeldin ziyaretine gittik o an tam hasta degildi ama yavastan rahatsizlik duydugunu soylemisti. Aradan 3 gun gecti Corona oldum test yaptim dedi. Simdi dunden beri bogazim sis, sesim gitti, hafif de atesim basladi. Bana da bulasti :(

Sagol.
Annem gecen hafta sonu Turkiye'den dondu ve yavastan hasta olmaya basladi, bizde tabi hosgeldin ziyaretine gittik o an tam hasta degildi ama yavastan rahatsizlik duydugunu soylemisti. Aradan 3 gun gecti Corona oldum test yaptim dedi. Simdi dunden beri bogazim sis, sesim gitti, hafif de atesim basladi. Bana da bulasti :(
Çok geçmiş olsun, gripten daha hafif geçer umarım. O kadar asi olduk kobay olduk yine korona devam ediyor

2 hafta önce eris varyantini gecirdim. Hirvatistanda tatil yaptim orda kaptim. Cok sükür okadar agir gecmedi. Toplamda ücüncü kez coronaya yakalandim.

Üst Alt