Kürşad Tüzmen: "Platini ile konuştum..." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kürşad Tüzmen: "Platini ile konuştum..."

Cevap: Kürşad Tüzmen: "Platini; 'Küme düşürmezseniz, Avrupa'yı unutun' dedi"

Ulan kaç sene sonra şampiyonlar ligine gidecektik ne güzel . f5 yüzünden gidemiyoruz . şikenin cezası ayrıyetten bizede kesilmiş oldu vay arkadaş kelmeler kifayetsiz ne diyim .

haberin doğruluk payı var mıdır bilmiyorum ama doğru değilse bile olacağı budur ,

UEFA bir ülkeye farklı diğerine farklı yaptırım uygulamaz , Yunanistan'a dediği gibi ya düşürün ya Avrupayı unutun der / demiştir , bizimkilerde boş verin avrupayı düşürmüyoruz der / demiştir.

Fener ve şikeye adı karışan diğer takımlar düşmediği sürece milli takım ve klup bazında avrupa hayal gibi gözüküyor , ttf ve hükümet fenerin düşmesine izin vermeyeceğine göre cümleten geçmiş olsun.

Hürriyet'in web sitesinde bile baş haber olarak yayınlandığına göre kuvvetle-muhtemel gerçektir abi. :)

tek olay avrupa yasağı değilki bu konuşmayı fifada duyarsa siyasetin spora girmesinden çok çook şikeden büyük cezalar gelebilir ozaman suçlu suçsuz kimseyi ayırmaz herkesi kapatır

arkadaslar benim anlamadigim birsey var.hani tayyip efendi ve tüpcü diyorlarya; 5 sene gitmesekde olur ,kendi aramizda temizlenelim laflari.pisligi örterek kendi aramizda nasil temizlenecez onu anlamadim ve biri de cikip sormadi.
Olaysız tek maç olmaz.kamuoyundaki aklanma umurlarında bile değil.

Valla adresi söyledi Sayın Tüzmen... Fenerbahçe için diğer kulüplerin feda edildiğinin resmen altını çizdi.

Futbol modern zamanın sosyal morfini, milletimizin hafta sonu oynanan 90 dakikadan başka ne eğlencesi var ? bunun tepkisi büyük olacak.

Yanlız Uefa bütün ülkeyi men ederse hem adaletslik olur hemde hukuksuzluk.Bizim ne suçumuz var yahu? Ceza verecekse baştakilere ve bu eylemleri yapanalara versinler.

Kursad Tuzmen sevdiklerinle vedalas ,yakinda Metris'e tikarlar seni.

Yanlız Uefa bütün ülkeyi men ederse hem adaletslik olur hemde hukuksuzluk.Bizim ne suçumuz var yahu? Ceza verecekse baştakilere ve bu eylemleri yapanalara versinler.

Başbakana ceza veremeyeceklerine göre... Çünkü başbakan fenerbahçe için diğer takımları feda ediyor. Uefa ne yapsın? Kulüplere ceza veremiyor ki...

Bu ülkede bir anda hükümet değiştirecek bir kurum varsa oda futboldur , gelsinler üstümüze gelsinler , biz ne tsk ya benzeriz , ne chp ye nede mhp ye. Bizimle kimse oynayamaz.

renkdas keske dedigin gibi olsa ama futbol ile hükümet degistirmek ütopyadan dahada öte, is politikaya gelince kimse takmaz futbolu filan belki 25 milyon galatasaraylilin 2-3 milyonu bu olaylar yüzünden baska bir partiye verir ama akp´yi etkilemez bu onlar icin cerez gibi birsey aynisi ***** icinde gecerli atip tuttuyorlar sandikta görüsecez diye ama hepimizin unuttugu birsey her Galatasarayli yada *****li fanatik degil ben cok böyle insan taniyorum futbol fazla umurlarinda olmayan hic mac izlemeyip ama Galatasarayli olan bu bir gercekdir bu dedigim türkiyedeki her takim icin gecerlidir kimse türkiyede yüzde 50% oy almis bir partiyi düsüremez.

not: gecen seneki secimlerde akp´ye oy verdim ve dini ahlakim herseyden önce gelir.

Başbakana ceza veremeyeceklerine göre... Çünkü başbakan fenerbahçe için diğer takımları feda ediyor. Uefa ne yapsın? Kulüplere ceza veremiyor ki...

Kime ne ceza verecekler umrumda değil.Bize dokunmasınlar da ne halt yerseler yesinler.

Cevap: Kürşad Tüzmen: "Platini ile konuştum..."

eski bakan söylüyor bunu birde tff neyin derdinde hala başlıcam tüzel kişilerine kurumlarına filan.

Helal olsun sana, senın gıbı 10 kısı cıksada şu halk bır uyansa...

Kime ne ceza verecekler umrumda değil.Bize dokunmasınlar da ne halt yerseler yesinler.

imkansiz gözüküyor. Sonucta Basbakan ve oyuncak bebegi Demirören ikiside Avrupaya gitmesek ne olur? demecini yapmistirlar! Kisaca rest cekiyorlar UEFA'ya.

Sonucta Galatasaray, Bursa, yani bu islerde ismi hic gecmezse bile yapacaklari is yok.

UEFA diyor ki onurlu ol, vicdanli kurallari uygula bizimkiler diyorki HA S... Git la...

Ozaman Sen UEFA olsan ne yaparsan? ne yapabilirsin? Bu Sucsus takimlari kurtarmak icin, ayriyetten diger cezalari yemis takimlari satmamak icin en agir sekilde vazgecirecek bir ceza ile tehdit etmelisin.

bu isin FIFA - UEFA el birligi ile cikacak ceza su olacaktir baska kacari yok: Turkiye Futbol Ligi Kurallari uyguluyana kadar, ve Siyasetin Futbol yonetiminden cekilene kadar Turkiye Futbol Federasyonun Futbol Lisansini Askiya Alinmistir! Bu kurallar uygulandiktan sonra 5 yil da uluslar arasi Milli Takim ve club takimlarinin oynamama cezasi uygulamaya gececek.

Ancu bu yukarida yazdigim sekildeki cok sert ama bu yapilan olaylara bile az olan bir uygulamaya her an gecebilecek bir tehditin yapilmasiyla bir daha masaya oturulur. ( bu da sedece bu 5 yil men'i konusmak icin olur.)

Sandığa yansıyan bir tepki olur umarım.Zira siyasetçiler için en kalıcı tepki budur.

hiç bişeyde olmaz kimse kendini kanıdrmasın şike oalyından dolayı kimse tayyip'e oy vermemezlik yapmaz ancak senin benim gibi fanatik taraftarlar oy olarak tepkisini verebilir mağlesef böyle renkdaş..

imkansiz gözüküyor. Sonucta Basbakan ve oyuncak bebegi Demirören ikiside Avrupaya gitmesek ne olur? demecini yapmistirlar! Kisaca rest cekiyorlar UEFA'ya.

Sonucta Galatasaray, Bursa, yani bu islerde ismi hic gecmezse bile yapacaklari is yok.

UEFA diyor ki onurlu ol, vicdanli kurallari uygula bizimkiler diyorki HA S... Git la...

Ozaman Sen UEFA olsan ne yaparsan? ne yapabilirsin? Bu Sucsus takimlari kurtarmak icin, ayriyetten diger cezalari yemis takimlari satmamak icin en agir sekilde vazgecirecek bir ceza ile tehdit etmelisin.

bu isin FIFA - UEFA el birligi ile cikacak ceza su olacaktir baska kacari yok: Turkiye Futbol Ligi Kurallari uyguluyana kadar, ve Siyasetin Futbol yonetiminden cekilene kadar Turkiye Futbol Federasyonun Futbol Lisansini Askiya Alinmistir! Bu kurallar uygulandiktan sonra 5 yil da uluslar arasi Milli Takim ve club takimlarinin oynamama cezasi uygulamaya gececek.

Ancu bu yukarida yazdigim sekildeki cok sert ama bu yapilan olaylara bile az olan bir uygulamaya her an gecebilecek bir tehditin yapilmasiyla bir daha masaya oturulur. ( bu da sedece bu 5 yil men'i konusmak icin olur.)

Tüp kafa ve Başbakan zaten bunu istemiyormuydu? Bence böyle bir tehdit gelirse kabul ederler.Zaten istedikleri de bu.

Keşke UEFA'dan sonra FİFA da güzel bir şemsiye soksa lan :(. Gerçi işi buraya getiren herifler, bunu bile göze almıştır.

Üst Alt