Kürşad Tüzmen: "Platini ile konuştum..." - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kürşad Tüzmen: "Platini ile konuştum..."

Cevap: Kürşad Tüzmen: "Platini ile konuştum..."

"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tutuklu bulunan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a büyük haksızlık yapıldığını söyledi." Muz cumhuriyetinin iktidarıyla muhalefeti tek bir konuda anlaşırlar...

Valla Kürşad Tüzmen akıllı adamdır, Başbakana ters düşmemesi gerektiğinide çok iyi biliyordur.Bu konuşmadan anladığım UEFA ve FIFA basınca ülkeye cezayı,bakın Fenerbahçeyi başbakan korudu düşmesini istemedi fakat ülke menfaatleri için bu cezalar uygulanacak biz değil UEFA ve FIFA uyguladı olacak.

Bu arada bize Kürşad bey gibi TFF başkanı lazımmış , tel konuşmasından çok net belli oluyor.

Çok pis giydirmiş tamam da tek bir olayı çözemedim daha doğrusu herkes gözden kaçırmış. Off-topic olacak ama önemli olduğunu düşünüyorum.

Şimdi Kürşat Tüzmen diyor ki;

- Mersin'i 1.lige ben çıkardım.

Etik kurulu raporu diyor ki;

- Mersin şikeye karıştı.

Uefa diyor ki;

-Mersin'i küme düşür.

K.Tüzmen yine diyor ki;

- Gelseydim düşürürdüm.

Sonuç olarak: M.I.Y' i 1.lige K.Tüzmen çıkardıysa ve Mersin şike yaptıysa ve de düşürülmesi gerekiyordu ise,

Kürşat Tüzmen şike yapmış biri olarak TFF başkanı olup şike yapanları düşürecekmiş.

Olm nası bir paradokssunuz siz siyasiler lan?

Çok pis giydirmiş tamam da tek bir olayı çözemedim daha doğrusu herkes gözden kaçırmış. Off-topic olacak ama önemli olduğunu düşünüyorum.

Şimdi Kürşat Tüzmen diyor ki;

- Mersin'i 1.lige ben çıkardım.

Etik kurulu raporu diyor ki;

- Mersin şikeye karıştı.

Uefa diyor ki;

-Mersin'i küme düşür.

K.Tüzmen yine diyor ki;

- Gelseydim düşürürdüm.

Sonuç olarak: M.I.Y' i 1.lige K.Tüzmen çıkardıysa ve Mersin şike yaptıysa ve de düşürülmesi gerekiyordu ise,

Kürşat Tüzmen şike yapmış biri olarak TFF başkanı olup şike yapanları düşürecekmiş.

Olm nası bir paradokssunuz siz siyasiler lan?

illuminati

İktidarla muhalefetin anlaştığı bir konu varsa gerisini siz düşünün. Durum o kadar vahim

Shogun, teypiko calistirdinko, hani düdüko, niye Platiniko yemiyoko

Platini: Ne diyor?

Yildo: Senin icin cok kuvetli diyor

Platini: Vurdumu bogayi deviririm

Yildo: Simdi Boku yemisko

[video=youtube;2rwEALY42YY]https://www.youtube.com/watch?v=2rwEALY42YY[/video]

Üst Alt