# Kwadwo Asamoah - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kwadwo Asamoah

DOvTgdfWAAAzuFQ.jpg

Forumda Asamoah gelecek diye tir tir titreyen , aman sakın gelmesin diye her gece yatağa girerken dua eden , her olumsuz haberi paylaşıp totem yapan kuş türevlerine dikkat ediniz.

Napoli gibi hücum gücü yüksek bir deplasman da 90 dakika 1 tane bile hata yapmadan oynadı onun kanadından gelemediler bile geldikleri anda inanılmaz müdahaleler ve alan kapatmaları yaptı. Bir şekilde almamız gerekiyor juventus 2 veriyorsa 3.5 verelim bu adamı kaçırmamak lazım hele ki bugün ki performanstan sonra juvede uzatmaya çalışacaktır

Alamayacağımız apaçık ortada maalesef Filipe Luis falanda büyük rüya daha gerçekçi ama sağlam katkı verecek birini bulmak lazım sola

Son düzenleme:
Abartmayın, fazla göze batmadan görevini yaptı. Orta saha oyuncularının, özellikle önünde oynayan Matuidinin katkısı çok oldu.

Napoli’ye karşı bile oynatıyorlarsa yaştır bu iş. Boş Patrice Evra var, bize gelirse havaya girip form yakalayabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne Evrası yaw önünede Hasan Şaşı alalım,Hem Adebayor 33 yaşında daha

Cidden 33’müş, adam 10 tane takım değiştirdi, daha yaşlı sanıyordum. Bence Evra iş yapar bizim ligde, yarım dönem idare eder sonra sezon başlarken sözleşmesi biten Asamoah’ı alırız. Bir de Shaw olabilir, başka aklıma gelen biri yok

Cidden 33’müş, adam 10 tane takım değiştirdi, daha yaşlı sanıyordum. Bence Evra iş yapar bizim ligde, yarım dönem idare eder sonra sezon başlarken sözleşmesi biten Asamoah’ı alırız. Bir de Shaw olabilir, başka aklıma gelen biri yok

Evra cidden lesh bir transfer olur ya Marsilya bile kendisini dehledi,Hani her oyuncuda Love,Adebayor etkisi yapacak diye bir kuralda yok ki o adamlar forvet,ve ligdeki defanslara zeka olarak ağır basıyorlar baya.Evra 36 yaşında bitik bir adam şu anda Linnesi tercih ederim valla

çok seksi bi devre arası geçireceğiz sanırım.asamoahın yanı sıra bizi futbol adına zevklere düşürecek bir sol açık bekliyorum...

Üst Alt