# Lacina Traore - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lacina Traore

Fena adama benzemiyor ama oldum olali leylek gibi futbolculara isinamadim. Saffet sancakli, crouch, flo gibi

sağolun,, bu kaliteli forumda bulunmak sizlerin yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı takip etmek büyük keyif.

Bu video iyimiş

[video=youtube;Rcf9sDH21WE]https://www.youtube.com/watch?v=Rcf9sDH21WE[/video]

culio herkesi şaşırtıcak gibi geldi bi an bana yalnız şöyle bir takım olursa

culio biglia L.Traore Formica gibi transferlerin olduğu bir takım hem birbirinin arkadaşları birbirini tanıyan oyuncular traore de gelse keşke

Bence olsa iyi olur , seyretigim viedoda mucadele etmeside iyi gerçi bir videodan fark edilmez ama , adam olacak çocuk hesabıda var..

Clio yla beraber oynaması ve , her ikisininde birbirlerini tanıması ve paslaşmalarındaki uyumda önemli, keşke olsa zira H.Şükürden sonra dogru dürüst, bir uzun santrofor gelmedi , Mutu gelecegine bu gelsin ilerde çok iyi çıkış yakalarsada bunu ,takımda zor tutarız....Birde şu var Türk futbolu Romen futbolundan, hem görüntü , hem kalite bakımından ,bide gelen yababncılar açısından ,ilerde oldugundan bu oyununcunun parlaması ve avrupada tanınmak açısından TÜRKİYE

onun açısından , çok iyi olur..... Her 2 futbolcuda aynı takımda direk oynamalarıda bizim için ,AVANTAJ dır , takıma uyumlarıda daha kolay olur ( zaten Hagide var) İnşallah olur diyelim...

Malum İSİM yapmışlar geldi de ne oldu, birazda ( tatile gelen degil , kendini İSPATA), çalışanlar gelip oynasalar daha iyi olmazmı ARKADAŞLAR ( GS son zamanlarda ne çektiyse , ismi olup CİSMİ olmıyan, kendilerini dev aynasında görenler , ve burayı TATİL köyü zannedenler ) den çekmedimi...

SAYGILAR...

Gelen ve gelecek isimler için bizim yapmamız gereken sadece biraz SABIR olacak. Yani puan olarakta bu sabrı gösterme tahammülünde olduğumuzu düşündüğümden özellikle gelecek isimleri ve kendimizi fazla kasmadan sezonu tamamlamayı beklemeliyiz

O fiziğe göre hareket kabiliyeti şaşırtıcı. Ayrıca o boyu uzun aklı kısa adamlara benzemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt