Leo Dubois: “Sacha Boey'in Fransa Milli Takımı'na seçilmesini isterim” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Dubois: “Sacha Boey'in Fransa Milli Takımı'na seçilmesini isterim”

1663920297440.png

Leo Dubois: “Sezon başında bir sakatlık yaşadım, bu beni geri attı. Şu an %100 olarak geri döndüm. Oynadığım için mutluyum.”

Leo Dubois: "Rekabet olması benim açımdan çok büyük mutluluk yaratıyor. Şampiyon olmak için rekabete ihtiyacımız var. Bu, takım için pozitif bir olay. Sol tarafta da oynayabiliyorum, sağ tarafta da. Bana ne tarafta görev verilirse orada oynarım."

Leo Dubois: "Bu sezon büyük oyuncular transfer edildi. Büyük oyuncularla şampiyonluk hedefimiz var. İyi çalışıyoruz ama biraz daha zamana ihtiyacımız var. Takımın daha iyi duruma geleceğini düşünüyorum"

Leo Dubois: "Bence Sacha Boey; genç, yetenekli ve kaliteli bir oyuncu.. Milli Takım'a seçilmesini isterim ama seçimi ben yapmıyorum. Ben de Milli Takım'a geri dönüp Dünya Kupası'nda oynamak istiyorum"

Leo Dubois: "İstatistik kavramının futbolda önemli bir yeri var. İstatistik olarak da katkı yapmak istiyorum. Buraya oynamaya ve şampiyonluklar yaşamaya geldim"

Leo Dubois: "Galatasaray'a bir proje için geldim. Bu proje devam ediyor. Sonunda ne olacağına bakacağız. Buraya oynamaya ve şampiyonluklar kazanmaya geldim. Sonrasında ne olacağına bakacağız."

Leo Dubois: "Galatasaray'a bir proje için geldim. Bu proje devam ediyor. Sonunda ne olacağına bakacağız. Buraya oynamaya ve şampiyonluklar kazanmaya geldim. Sonrasında ne olacağına bakacağız."

Bu adamın en büyük özelliği oyun bilgisinin,oyun kurma becerisinin yüksek olması bunları solda çok daha iyi yapar bence.

Üst Alt