Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Cevap: Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Ne sabırı ya adam dünyanın en kötü 10 kaleci arasına girer bence.Gelmeden öncede madrid ispanyanın en çok gol yiyen 3.takımıydı barcadan 6 tane yedi villarealden 4 tane yediki hepsi sıkandal goller bize geldiğini öğrendiğim gün kahrolmuştum tez zamanda gitmen dileğiyle franco.

Derbide kaybetmemizin tek sebebi takımın kampa alınmamasıdır.Rakip futbolcular 1 hafta bizim maçla yatıp kalktı.Bizimkiler neyle yatıp kalktı belli değil.

bu Rijkaard'a hakaret değilmidir, yapmayın bunu arkadaşlar, böyle şeyler Skibbe döneminde bitti diye umuyorum(teknik ekibin işine karışmak) Başlığı bir daha okuyun ve sözü edilen olayın gerçekleştğini düşünün, ondan sonra kendinizi Rijkaard'ın yerine koyun neler düşünürsünüz, Fener başkanı gibi olmasın bizim yönetim bırakın.

ufuk veya aykut farketmez...(ki ufuktan yanayım)

bu iki kalecinin francodan eksiği yok die düşünüyorum...

bakın barcelonaya valdesi bile oynata oynata kaleci yaptılar en sonunda...

ufuk franconun yaptıklarından daha kötü ne yapabilir ki?

sezon içinde ortalama 50 maç yaptığımızı farzetsek bi kalecinin en az 5-6 maçı alması gerekir takıma.

soruyorum franco sene başından beri kaç maç almıştır bize?????

Doğru bir karar olur aslında alınmasına sürekli karşı çıkmıştım.Keşke bu adam gelmeseydi kalede Aykut veya Ufuk'u oynatsaydık.

Bizde bir ara Orkun Uşak vardı esasında iyi kaleciydi o adam ya uçuyordu yani toplara ama Leverkusen maçı onun sonu olmuştu halbuki arkasında durulsaydı onun birşeyler olurdu belkide...

Kalecin yerli olacak arkasında duracaksın,yabancı olacak ise bile en az 6-7 milyon € bonservisle gelmiş bir kaleci olmalı yoksa hikaye yine orta sahadan gol yersin

taraftar diye geçinen destek yerine köstek insantoplulugu sayısını her geçen gün arttırıyor.Yahu takım rezalet oynuyor kendi sahasında eziliyor sen faturayı Leo'ya kesiyorsun.Bu ne saçma mantıksız tutarsız iştir.Yarın Ufuk hatalı bir gol yediğinde kadro dışı bırakınca kaleye kimi geçiricen.Biraz mantıklı şeyler yazın

Rijkaard leo'yu kesse bile Aykut oynacaktır. Cunku Aykut'u daha hazır ve profesyonel goruyor. Ufuk yedeklikte pek calısmamaıs ve gece hayatı varmıs. Aykut kadar duzenli biri degilmis.

Tamam ama Rijkaard'ın sunu da dusunmesi lazım. Aykut'ta 1. kaleci olabilecek kapasite yok ama Ufuk belki olabilir. Bir de Aykut'un sozlesmesi bitiyor. Belki takımda kalmayacak, Ufuk'sa burada...

Ben anlamıyorum neden bizim kalecilerimize şu yabancılar kadar tahammül edemiyoruz

Ben anlamıyorum neden bizim kalecilerimize şu yabancılar kadar tahammül edemiyoruz

ne diyelim, Taffarel ve Mondragon ile simartilmisik galiba. Her gelen kaleciyi en onlarin kadar performans gostermesini bekliyoruz ve o mecburiyeti de koyuyoruz.

2 secenek vardir, ya cok buyuk para verip cok yuksek kalitede ve seviyede olan bir kaleciyi alacaksin veya genc bir kaleciyi kendin gelistireceksin, ikisine de taraftar tahamul etmiyor.

Leo kendisini af ettirmek icin sadece bir secenegi kaldi o da bu geriye kalan maclarda hepsini tek basina kurtarmasi. (yani gol'e kendisi izin vermiyecek ve imkansiz toplari cikarmasi lazim, ve bir maclik degil geriye kalan butun maclarda.)

Leo Franco amatör golü yediği için fenerbahçe şuan şampiyonluğun en büyük 2. adayı durumda. o maç 0-0 bitse fener havlu atardı her türlü çünkü bizim gerimizde olacaktı ve derbisi var 2 tane vesayre vesayre. skandal oldu yani resmen ilaç oldu adamlara.

Hepsi 10 numara oynarda Leo Franco kötü diye kadro dışı bırakırsın onu hata yaptı diye kadro dışı bırakırsan ilk FB maçında kırmızı kart kören Keita, A.Madrid maçlarında yaptığı hatalardan dolayı Caner, TS maçını hediye eden Emre G. ve daha aklıma gelmeyen bir sürü isim de kadro dışı kalmalıydı o zaman hem bu saydıklarımın çoğu daha büyük hata yaptılar özellikle geçen hafta Emre Güngor ;)

ne diyelim, Taffarel ve Mondragon ile simartilmisik galiba. Her gelen kaleciyi en onlarin kadar performans gostermesini bekliyoruz ve o mecburiyeti de koyuyoruz.

2 secenek vardir, ya cok buyuk para verip cok yuksek kalitede ve seviyede olan bir kaleciyi alacaksin veya genc bir kaleciyi kendin gelistireceksin, ikisine de taraftar tahamul etmiyor.

Leo kendisini af ettirmek icin sadece bir secenegi kaldi o da bu geriye kalan maclarda hepsini tek basina kurtarmasi. (yani gol'e kendisi izin vermiyecek ve imkansiz toplari cikarmasi lazim, ve bir maclik degil geriye kalan butun maclarda.)

Takm harika oynuyor ama Leo tek basına maçı veriyor öyle mi ?

Hepsi 10 numara oynarda Leo Franco kötü diye kadro dışı bırakırsın onu hata yaptı diye kadro dışı bırakırsan ilk FB maçında kırmızı kart kören Keita, A.Madrid maçlarında yaptığı hatalardan dolayı Caner, TS maçını hediye eden Emre G. ve daha aklıma gelmeyen bir sürü isim de kadro dışı kalmalıydı o zaman hem bu saydıklarımın çoğu daha büyük hata yaptılar özellikle geçen hafta Emre Güngor ;)

Bende bundan bahsedıyorum takım iyi gider kalecin hatalı gol yer elestirini yapıp idam sehpasına gönderirsin ama tüm takım berbat oynuyo neden fatura Leo ya kesiliyor.O kadar saçma seyler yazılıyor ki anlamıyorum bu mılleti tmam hatalı gol yemiştir ama bu nedir ya adamı bi daragcına asmasıgınz kalmadı.Yarın öbür gün onuda yapalım diye topic acarsınız.(lafım sana değil Güney Ataman.)

taraftar diye geçinen destek yerine köstek insantoplulugu sayısını her geçen gün arttırıyor.Yahu takım rezalet oynuyor kendi sahasında eziliyor sen faturayı Leo'ya kesiyorsun.Bu ne saçma mantıksız tutarsız iştir.Yarın Ufuk hatalı bir gol yediğinde kadro dışı bırakınca kaleye kimi geçiricen.Biraz mantıklı şeyler yazın

sadece fener maçı için yazmadığımı mesajı tekrar okursan anlarsın..

tek sorum şu???

franco sene başından beri bize kaç puan kazandırmış??? kaç puan kaybettirmiş??

bi araştır izle maçların özetlerini tekrar...

Böyle bir şey yapmak çok büyük hata olur, bırakın yapmayı düşünmek bile abesle iştigal. Fenerlilere iyi malzeme çıkarmış oluruz böyle yapmakla. Galatasaray kültürüne yakışan bir durum değildir bu. Kadro dışı bırakmak zaten yanlış olur, bunu yönetimin yapması hepten yanlış olur. En fazla yedek bırakabilirsiniz, kadro dışı bırakmak asla düşünülmemeli.

Ufuk biran önce kaleyi devir almalı en azından gelecek sene kaleci sıkıntısı çekmeyiz sanırım.

O gol Fener'i şampiyon yaparsa - ki Fener'e bir hava gelmiş olabilecek birşey - görürüm ben o zaman sizi !!!

Üst Alt