Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Cevap: Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Benden alıntı yapmışsın. Leo'yu savunmuşsun, sitem etmişsin, bende Leo'yu savundum. Tam anlayamadım Sertaç :)

Neresinde Leo'yu savunmuşum?:) İlk satırdan onu çıkardıysan helal olsun. İkinci satırı da öylesine yazdım. Kadro dışı bırakılır mı oyuncu? Anlamını bilmiyoruz herhalde. 18'e sokmamak Rijkaard'ın yapacağı iş. Yapılması gereken de bu.

Neresinde Leo'yu savunmuşum?:) İlk satırdan onu çıkardıysan helal olsun. İkinci satırı da öylesine yazdım. Kadro dışı bırakılır mı oyuncu? Anlamını bilmiyoruz herhalde. 18'e sokmamak Rijkaard'ın yapacağı iş. Yapılması gereken de bu.

Konuya dönersem Leo kendi kendini kadro dışı bırakmış zaten bugün. Gözünüz aydın.

Bu bana Leo'ya sallıyanlara sitem olarak yazılmış gibi geldi.

Önemsiz bir detay boşver gitsin :)

Semih'in Mustafa SARP adli arkadasi savundugu gunleri saygiyla aniyoruz. Mustafa Sarp konusuna aylardir girmedi kendisi. :asd:

Bir daha editlemeyeceğim bu tür mesajlar atarsan. Lütfen dikkat et Emrak kardeş.

Adamın ailevi problemleri varmış. Bundan sonra çok kaliteli bir isim olmadıkça kalecide yabancılara yönelmemeliyiz.

şelcuk orta sahada bomboştu müdahale eden yoktu şuçlu sadece loe mu ?

Semih'in Mustafa SARP adli arkadasi savundugu gunleri saygiyla aniyoruz. Mustafa Sarp konusuna aylardir girmedi kendisi. :asd:

Savunuyordum. Savunulacak bir futbolu vardı. Sezon başından beri her maç oynayınca istikrar denen şey kalmadı adamda. Şu an bile orta sahaları sıraya koysak oynayacak adam yine Sarp'tır. Elindeki malzeme bu ne yapıcaksın? Aklınca birşeyler mi ifade etmeye çalıştın? Yada bu cevabı alacağını tahmin mi edemedin? :)

seçimler fener maçından sonra olsaymış yönetim kadro dışı kalcaktı :D

Savunuyordum. Savunulacak bir futbolu vardı. Sezon başından beri her maç oynayınca istikrar denen şey kalmadı adamda. Şu an bile orta sahaları sıraya koysak oynayacak adam yine Sarp'tır. Elindeki malzeme bu ne yapıcaksın? Aklınca birşeyler mi ifade etmeye çalıştın? Yada bu cevabı alacağını tahmin mi edemedin? :)

Ne cevabi ya :asd: Aman ne cevap verdin ha, sastim kaldim oldugum yerde. Mustafa Sarp her zaman kotuydu, simdi daha da kotu. Hala acayip acayip iddialardasin.

Leo nun kaleci olmadığını bundan önceki seneler de la ligayı devamlı izleyen herkes bilir zaten.Nerde beleş oraya yerleş sistemi her ne kadar faydalıda olsa biraz daha seçici olunabilirdi.

daragaci.jpg

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın !

Bize 2 derbiyide bariz hatalarıyla kaybettiren,Leo Franco'nun yönetim tarafından kadro dışı bırakılması diğer oyuncular için iyi bir göz dağı olur,adamlar derbilerde g.tlerini yırtıyor her türlü çirkefliğide planlıyorlar ama bizimkiler sahada ruh gibi duruyorlar.

Yönetimin olaya el atıp bu derbilerin camia için ne kadar önemli olduğunu,şimdiki oyuncular ve gelecekteki oyunculara göstermek için bu hamleyi yapmasını bekliyorum.

Yanlız yenilgiyi tabiki tamamen Leo'nun üstüne yıkmıyorum ama birşeyler yapılması şart.

afedersin,

Sacmalama! (bunu hakaret yonunde soylemiyorum)

Yonetimin teknik konulara Teknik direktorun kenara itilip kendi kararlarini vermekle 20 yil geriye doneriz. boyle birsey asla ama asla olmamali. (ha oyuncu isi disinda bir yanlis yaparsa veya bir belaya karisirsa ozaman hak veririm ama ondan baska bu is sadece Frank'a duser.

Evet Leo batirdi, maci yedi o tek hatasi ile ve son maclarda biraz olsun performansini artirirken birdne kendini de bitirdi. Ben halen kizginim ve Leo hakkinda guvencim kalmadi ama bu is dedigim gibi Teknik ekibin karari olur ve Yonetimin bu konuda hic bir sekilde karar vermemesi lazim.

Sezon sonu satilir mi yoksa takimda mi kalir karari ise teknik ekibin raporuna gore yapilmasi lazim

Taksim Meydanı'na darağacı kurup asalım en iyisi. Kelle almak isteyenlere sözüm önce en büyük baştan başlanır. Rijkaard'a ses çıkaramıyorsak sesimizi kesip oturmayı bilelim. Bu yıl gitti seneye böyle devam ederse değil Rijkaard kim olursa olsun bu taraftar devirir. Rijkaard'ın kendi sahamızdaki korkak oyunu, kendi evinde bile 2 ultra yeteneksiz önlibero ve tek forvetle oynamasını, oyunu çoğunlukla kendi yarı sahamızda kabullenen tekniğine- taktiğine ne diyeceğiz, hangi mantık çerçevesine sığdıracağız?

hep kötü kaleciydi. bugün anlayanlara geçti bor un pazarı sür eşşeği niğdeye demek lazım.

bol alkollü bir gecenin ardından, sabah aç karna içilen ilk sigara gibidir. yapacak bir şey yok o sigarayı içeceksin:D

Tabi sezoun sonunu bilemem

Üst Alt