Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Cevap: Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Kesinlikle yerli kaleci kaleye geçmeli.Ufuk mu olur Aykut mu olur kim olursa olsun.Yabancılardan bize hayı yok.Ne için oynadıklarının bilincinde olmayan futbolcuların bize yararı yok.Cevat Hoca zamanında 11 futbolcu Türk'tü.Adamlar ruhlarıyla oynuyordu.Bence olabildiğince takımı Türkleştirmek lazım yabancılarştırmak değil

M.topal,M.sarp,Caner,Servet,Barış,Leo,sezon sonunda hepinize GÜLE GÜLE.

M.topal,M.sarp,Caner,Servet,Barış,Leo,sezon sonunda hepinize GÜLE GÜLE.

hepsinin gitmesi gerekli hırs azim yok olmuş bitmiş biz 2000 RUHU dedikçe onlar yatıyor. Medya yabancıları eleştiriyor emekliliğe yatmaya geiyorlar türkiyeye diye ama önce şu anadoludan almanyanın altyapısından gelip de yatmaya çalışanlara baksın. Leo sen Galatasaray'a kaleci olduysan ben 10 numara oynarım bu takımda yönetim görüyor elbet gereken yapılır seneye sadece lig kalacak elimizde sanırım hadi bakalım hayırlısı daha ne günler göreceğiz..

dedik zamanında burda bu adamdan bi halt olmaz diye. nasıl karşı çıkmıştı bazı futbol cahilleri, al görüyosun. elalemin kalecisi 90dan top çıkarıyo, bizim aciz; 40 metreden benim halısahada 5 metreden yemiyeceğim topu yiyor. haftaya artık bu oynarsa, Rijkaard benim gözümde biter. gerçi artık geçti borun pazarı sür eşşeğini niğdeye..

Leo iyi kalecidir ama şuan ki durumu hiç yeterli değil.

Galatasaray yedek kulubesinde emeklemiş olan Aykut'a şans verilsin,zaten en kötü Leo'nun şuan ki perfonmansını yansıtabilir...

Leo franco hatalıdır golde ama golü izlerseniz selçuğa basan adam yok ön liberolar toptan kaçıp savunma oyuncuların arasına gömülüyor böyle birşey olabilir mi?

Leo'yu kadro dışı bırakırsan 2 hafta önce Guizayı ağlatanlara dönüşürsün..

bencede kadro dışı bırakılmamalı unutmayalımki bizi yenen takımın 2 puan gerisindeyiz.biz bari körükle g.tmeyelim yangına ama haftaya ufuk yada aykut oynamalı.

Kadro dışı kalmaz ise Leo Franco bu kendini bilmez taraftar tepkisine devam eder,ıslıklarlar kaleciyi...

O yüzden artık bu saatten sonra kadro dışı bırakılıp kale Aykut veya Ufuk'a emanet edilmeli..

Tercihen Ufuk derim madem aldık bu kaleciyi yaşıda genç 23,hayatının 7 maçına çıkacak Ufuk belkide

kariyerindeki tüm transferleri sözleşme bitimlerinde gerçekleştirmiş, hiçbir takım onun için 1 € dahi bonservis bedeli ödememiştir.bugün bize yaşattığı acılar ise, belliki 10 yıl hatırlanacaktır.

Leo franco hatalıdır golde ama golü izlerseniz selçuğa basan adam yok ön liberolar toptan kaçıp savunma oyuncuların arasına gömülüyor böyle birşey olabilir mi?

51 km/h hızla gelen bir topu bir kaleci içeri alıyorsa hem de üzerine gelen bir topu ben orda vurdurana falan bakmam arkadaş.Adam 40 metreden topa vurmuş pamuk gibi gelen bir top.Artık o topu da benim kalecim kurtaracak.Beşiktaş Metalist Karkiv'den bundan daha da uzaktan gol yedi ama orda adam öyle bir vurdu ki kale direkleri yıkılacaktı neredeyse şutun şiddetinden ve o topu çıkaracak kaleci dünya üzerinde yok.Bizim Leo öyle bir gol yese anlarım ve helal olsun adama ne şut attı diyip tebrik ederim.Selçuk öyle bir vurdu ki o topu içeri almak kurtarmaktan daha zor.Bu durumda tek suçlu kalecidir başka kimse değil

Hic kimse Francoyu savunmasin, inanilmaz bir hata yapti. Bu bir degil iki degil, Leo Franconun bizim kalecimiz olmadigini ben ilk fenerbahce macinda anlamistim, ki o zamandan beri istemiyorum takimda. Selcugun kendisi bile mactan sonra demeclerinde acikca söyledi, topa vurdum, baktimki gol olmus, cocuk bile sasirdi. Tamam dün berbat oynadik hatta rezil oynadik bile denebilir, ruhsuz futbolcular (stressli ve korkak) vardi ama Fener bizden iyi degildi, yenebilirdik maci, Leo o hatayi yapmamaliydi kesinlikle gönderilmeli.

Ufuk ve aykut gibi iki yetenekli kalecin var, kim ne derse desin aykutun leodan hic bir farki yok, hatta fazlaligi var. ya bu iki gencten birini kaleye sokan ve arkasinda duracan, yada yabanci iyi bir kaleci alacaksin. öyle baska takimin atiklarini, sirf yabanci olsun diye bedavaya almiyacaksin arkadas!!! alirsan böyle seni tüm önemli maclarda yakar..

O zaman Gio'yu da kadro dışı bıraksınlar. Ceza sahası içinden topu dışarı attı. Kaleyi tuttursa goldü.Leo'yu tuttuğumdan değil ama kadro dışı bırakmak çok yanlış olur, Hiç birşeye faydası da olmaz. Aksine çok kötü sonuçlar doğurur.

Sene içi 6-7 maç kala yapılacak işler değil bunlar geçiniz.

Dedemizi senesonu nasıl yollarız onu düşünün. 3 yıllık konratı var nasılsa ?:eek:

Leo bu takımın kalecisi olamayacağını sezon basından beri gösterdi.Yaptıgı hatalar bir değil 2 değil nerden baksak her maç hata yapıyor.Sezon sonuna kadar kale Ufuk'a verilmeli hatayı yapacaksa o yapmalı.

Leo bu takımın kalecisi olamayacağını sezon basından beri gösterdi.Yaptıgı hatalar bir değil 2 değil nerden baksak her maç hata yapıyor.Sezon sonuna kadar kale Ufuk'a verilmeli hatayı yapacaksa o yapmalı.

Ufuk hata yapıncadaaaa asılıp kesilmeli:eek:

Üst Alt