Levent Şahin: "Galatasaray bunu hak etmiyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Şahin: "Galatasaray bunu hak etmiyor"

Levent Şahin: "Çok çok üzgünüm. Birkaç nedenden ötürü. Çalışılıp emek verilen taktik anlayışımızı hiçbir şekilde sahaya yansıtamadık. Ne olursa olsun bizler Galatasaray'ız. Ne olursa olsun bir tepki vermemiz gerekiyordu bireysel ve takım olarak."

Levent Şahin: "Galatasaray bunu hak etmiyor."

Levent Şahin: "Futbolda kazanmak, kaybetmek var. Kabul etmediğimiz tek şey oyunumuz."

Levent Şahin: "Biz Galatasaray takımıyız. Ne olursa olsun bizim bir tepki vermemiz gerekiyordu."

Laflara bak. Bu kacinci senedir takimdasiniz Fatih Hoca ile birlikte. Ilk iki sene sampiyonlugun geldigi kisa surecli vites atmalar disinda Galatasaray her mac rezil oynuyor. Avrupada her mac utanilacak futbol oynaniyor.

Calisilip emek verilen taktik anlayisimiz... Kendilerini hoooop isin icinden siyirip, oyunculari taraftarin ve medyanin onune atmalar.... Taktik bu sanirim?
Helal olsun.

O oyunculari ben aldim, ben calistirdim, taktik antremanlari ben yaptirdim sanirim ki Levent Sahin Bey bu kadar uzgun.

Sanki takimin basindaki ikinci veya ucuncu ayda isleri duzeltmeye calisan biri gibi konusuyor...

hea ya
topa sahip oluyoruz defansi acamiyoruz, hizli pas yapacak adam desen yok, oyle bir taktik de yok gibi, kilit pasi atacak topcu yok oyle bir taktikde yok gibi. ya madem oyle gidin biraz duran top calisin ordan gol atmayi hedefleyin ama o da yok.
son iki mactir sadece topa sahip olmaya calisiyoruz gibi ondan sonrasi kimin nereye ne atacaga kimin nereye kosu yapacaga bariz belli degil.
fb gibi orta acip dursan kafa atacak 1 tane allahin kulu yok.

topa sahip oluyoruz 10 kisi onde bi hatali pasta (ki takimin pas kalitesi yuksekde degil) direk gol yiyoruz. en komigide bunu yapmaya calistgimizda defansda donk ve luyi var ligin belki en yavas defans oyunculari. lol.

Üst Alt