Levent Şahin: "Oynanan oyundan dolayı, kendi adıma camiadan özür diliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Şahin: "Oynanan oyundan dolayı, kendi adıma camiadan özür diliyorum"

EyEfZcNWUAMW9Ao

Levent Şahin: "Bu maçın izahı olmadığını düşünüyoruz. Milli maçlar sonrasında bu tip sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün bizi üzen, sonuçtan çok sahada gösteremediğimiz tepki. Kendimize, şahsımıza, Galatasaray'a yakışmayan bir durumdu.

Oynanan oyundan dolayı, kendi adıma camiadan özür diliyorum.

Bununla ilk kez karşılaşmıyoruz. Kalan maçlarda ne yapabiliriz, nasıl çıkabiliriz, bunları düşüneceğiz. Sonuçtan çok, oynanan oyun ve verilen mücadele bizi üzdü. Hepimiz buna dahiliz. Sadece oyuncu grubu olarak değerlendirilmesin."

Sen kimsin? Sanki sen mi takimi kurdun sen mi dedin nasil oyniyacagmizi yürü git birde sanki td yapmis gibi konusuyor kukla seni

Kardeşim özrü mözrü yok bu işin. Bi bizim ülkede var anasını satayım. Milletvekli çıkar özür diler, bakan çıkar özür diler, td çıkar özür diler. Sizin mevkilerinizin özür gibi bir lüksü yok. Sizin özrünüz istifadır. Bu kadar.

Sahada oynanan futbola sinirlenmiyorsun bile, öküz gibi seyrediyorsun. Sonra tepki gösteremedik diyosun. Sığır sen önce saha kenarında tepki göstermeyi öğren sonra futbolcundan bekle tepkiyi

Keşke herkes başarısız olduğu işten sonra özür dileyip işine devam edebilse. Ne güzel dünya arkadaş.

Kalan 9 maçta her maça şu 11 ile çıkıp 27 puan toplamaliyiz

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao Emre Taşdemir
Taylan
Emre Kılıç Feghouli Fernandes Onyekuru
Mohammed

Yedeklerden oyuna girebilecek oyuncular Sadece 4 tane Donk, Oğulcan, Kerem ve Falcao diğer tüm oyuncular sezon sonu gonderilmeli Şener, Etebo, Saracchi, Linnes, Halil, Ozornwafor, Ömer Bayram, Emre Akbaba, Arda Turan bunların sözleşmeleri bittiği gibi derhal kapı dışarı konmalı

Bu da bizim kulübün Florya noteri mi...
Hocası çıkıp konuşsun önce. Hep bir günah keçisi de sıktı artık.
Ne yani bu maçın kadrosunu sen mi çıkardın, buna kundaktaki bebek bile inanmaz.
Devre gelene kadar adam bile alıp müdahalede bulunamadın. Kuklalar değil aslı gelsin hesap versin.
2 senemizi yedi...

Üst Alt