LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor

Cevap: LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor

:lol::lol::lol: BJK Bucaya 5 attığında BJKyi REAL MADRİD YAPANLAR VARDI aynı durum seziyorum burda

Cevap: LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor

Ankette Barcelona secenegi:

Barcelona

2 14,29%

1. Doğukan Karadan

2. Erhan Karkucak

:D:D:D

Beyler siz futboldan anliyor musunuz :):)

jose-mourinho.jpg

Halledicez.

Messi adam değil... Bugüne kadar ne yapmış Serhat, onu anlat bana.

Pep Guardiola: Günümüzde değildik.

Ya bırak Guardi kimi yiyorsun sen? Saha kenarında baya hırçındın stres yaptı kaldıramadın tabi bu abartı övgüleri.

messi yine yapmış yapacağını

Bu Messi nasıl bir insan ya

Messi napiyor oyle yav :)

Atıyor efenim durduramıyoruz.

Messi açtı perdeyi koçum benim

Atl madrid maçı sonrası yorumlar hep böyle ve kimse yok piyasada barçaya sallayan :D ben kaçar size iyi mantıklı sohbetler ;)

Guardiola maç sonu ''günümüzde değildik. golü yedikten sonra çevirmeye çalıştık ama olmadı. Geçen hafta çok güzel bir maç oynamıştık, bu maçta tekrarlayamadık o futbolu. Hafta içinde bizimle olmayan futbolcularımız da vardı onunda eksikliğini hissettik. Önümüzdeki hafta hatalardan ders alıp çok daha güzel futbol izlettireceğimizi düşünüyorum '' demiş.

Oha ya, koskaca Barça kulübünü bu hale getirdin ya, demiyorum sana artık hiçbir şey. Stajyer hocadan bu kadar olur arkadaş.

Atl madrid maçı sonrası yorumlar hep böyle ve kimse yok piyasada barçaya sallayan :D ben kaçar size iyi mantıklı sohbetler ;)

Ne demek istiyorsun renkdas :):)

Messi balonu resmen patlamistir. Zaten Nani varken Messi'ye falan laf dusmez. Messi iyiyse bunu Premier Lig'de gormek isteriz. Bahse girerim Nani'nin City'e yaptiginin yarisini yapamaz Lionel Andres Messi.

Üst Alt