LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor

Cevap: LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor

Ben Mute tuşuna basarak izledim maçı ulan Bank Asya'da Denizlispor-Orduspor maçı zannettim.Meğerse Barcelona'ymış.Rezalet yahu.

Cevap: LL H:23 | Sporting Gijón 1-1 Barcelona | 12 Şubat | Maç Sonucu | NTV Spor

Barca gitsin kumda oynasın, Messi,Villa,Xavi bunların hepsi artist. Bir havalardalar ki yani, bugün maç Madrid ile olsaydı eminim ki 6-0 yenilirdi Barça

Afellayı sezon başında Akhisar Belediye spora 250.000 euroya önermişler, bence çıkıp hesabını versinler bunun. Barcelona şehrinin parasını kimlere peşkeş çekiyorlar. Benim midem bulandı bu transferden

Barcalılar bakıyorum sustu gördüler takımlarının ne denli balon olduğunu.:asd:

Önemli olan 15 maç üstüste kazanmak değil 15 kazandıktan sonra onu 30'a tamamlamaktır. Yoksa 15 maç üstüste kazanmış da 28 maçtır yenilmemiş te. Elazığspor da 38 maç yenilmedi. Elazığsporla oynadı mı bu sürede Barca? Hayır. O zaman böyle rekor anca balon takımların rekorudur

Beyler o değilde. Harbiden balonmuş barca. O kadar yapılanmalar filan hepsi fakemiş.

Hikmet Karaman bile Yiğit'i Pino yapıp yenerdi Barçayı.Balon söndü.

Takımlar O G B M A Y Av P

1. Barcelona 23 20 2 1 71 12 59 62

2. R. Madrid 22 17 3 2 52 19 33 54

Bir berabere kaldı diye şu takıma balon diyen, kendini uçan balon saysın.

Balon merakından o da. :)

Barcelona balon beyler bunu bilimsel olarak kanıtladık daha tartışmayın lan.

Aston Villa taraftarları forumlarında beni şaşırtmadı: Barcelona 'nın havası inecek ;);)

Beyler biraz fazla abartmadınız mı ? Suyu çıktı gibi geldi bana. :eek:

Üst Alt