Lorik Cana Üzerine - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lorik Cana Üzerine

Cevap: Lorik Cana Üzerine

Hangi maçta denge sağladık allah aşkına bir tane rahat rakip takımın bizi bunaltmadığı maçmı izledik bu sezon??Cana sevginiz vardır saygıyla karşılıyorum ama benim için stoperden öteye geçemez Gs'mizin orta sahası değil.

Tek başına mı denge sağlayacak bu adam,biraz mantık lütfen.Karşında biraz organize olmuş beklerini hücuma çıkaran ortasahası basan rakip bile disiplinden nasibini almamış yıldızlar takımını zorlar.Elinden geldiğince birçok gediği örtmekte kendisi etrafındaki kapasitesizler ordusuna rağmen.Görmek istemiyorsanız da görmeyin.

Sizler eleştirmeye,bizlerde göklere çıkarmaya devam edelim.

ha bak o konuda sizle ayni fikirdeyim

bu adami savunmada oynatacak luksumuz yok

zaten cok iyide degil orada

ama yapacak birsey yok neill yok gokhan sakat

hsv-lorik-cana-514.jpg

Ahahhaa:lol::lol::lol:

Ben oyuncuyu değerlendirirken genel oalrak oynadığı alandaki diğer oyunculara da bakalım.Sorun şu ki Galatasaray'ın orta sahası yoktu.Bam üçlüsü bırak pas yapmayı, normal pres yapmktan aciz bir üçlü.Cana elinden geleninn fazlasını yaptı ve sorumluluk almaya çalıştı.Bu takımda pas görevi zaten onun değildi şimdiki orta sahada gör bak daha da iyi oynayacak kaldı ki libero oynadığı maçlarda da iyidi.

Tamam Merih işallah dediğin gibi olur da ben yanılırım sen haklı çıkarsın.Önündeki adamlar ne kadar kaliteli yine tartışacaz yine Cana'nın üstüne bindirmezler bütün yükü umarım senin dediğin gibi olur.

bence stoperde hizli biri cok zorlar canayi kart penalti olur

ha 20 mac oynatsan belki sorun olmaz

yahu ne gerek var hastayim bizde on liberolari stipere koyma sevdasina

sanki orta sahamizda bam degilde suat emre okan var;)

koy gencoyu stopere al canayi yerine

bu adami mac icinde on liberodan cikardigimiz her macta oyunun kontrolu 5 dkk gecmeden rakibe geciyor

Elle tutulur stoper yokki takımda Neill'in yanına koyacak. Ayhan kötüde olsa idare eder Cana'nın mevkisini bir süre.

Elle tutulur stoper yokki takımda Neill'in yanına koyacak. Ayhan kötüde olsa idare eder Cana'nın mevkisini bir süre.

simdi ok zaten birsey demiyorum kimseye

ha ben olsam gene paftan adam koyarim stopere o ayri

saglam orta saha arkasinda genc stoper kazaniriz belki kendine guvenir cocuk fazla is dusmezse

tam ahmet kesimi kullanma zamani idi

iki 3 sacma mac yapmistik deneyebilirdik

ama dedigim gibi secim meselesi

benim asil lafim defansta neill cana dusunenlere:)

bence stoperde hizli biri cok zorlar canayi kart penalti olur

bu adami mac icinde on liberodan cikardigimiz her macta oyunun kontrolu 5 dkk gecmeden rakibe geciyor

defansa Hagi kimi koyar ben de bilmemekle birlikte bu iki konuda kesinlikle haklısın reis.Son Ajax maçında Aguero'nun biraz kasarak oynadığı halini gördük 10 dakika kadar. Topu attın mı yanından sonrası çuf çuf. O arada Cana tekmeyi omuzu koydu koydu penaltı frikik herşey olabilir onlar olmazsa zaten gol olabilir.:)

Yine de yeni ortasaha ile birlikte eski dağınık görüntüsünü atacaktır diye umuyorum, sanırım eleştiren arkadaşlar da gereksiz yaptığı koşulardan preslerden dem vurarak yetersiz görüyorlar. Aslında haksız da sayılmazlar. Klasik olacak belki ama bir de Arda Culio Yekta Kazım ortasahasında izleyelim. Bazı maçlarda cidden çok savruktu ortasahada ilk yarı. ha reyistir ilk adı kadroya yazılması gereken adamdır şu günlerde orası ayrı tabi. :)

Mehmet Topal> Lorik Cana...

Örümceğin stili Cana'dan daha iyidir bence. Kademe becerisi ve top çalma tekniği (tereyağından kıl çekme) daha üstündür. Daha çabuktur. Zor kart görür. Teknik kapasitesi fena değildir. O da gerekirse stoper oynayabilir.

Cana'nın üstün tarafı hırsı ve taraftarlara sirayet eden gazıdır.....

M.Topal'ın sadece olumlu yönleri akıllarda kalmış demekki. İnanılmaz derecede istikrarsız bir oyuncuydu M.Topal.

Örümceğin stili Cana'dan daha iyidir bence. Kademe becerisi ve top çalma tekniği (tereyağından kıl çekme) daha üstündür. Daha çabuktur. Zor kart görür. Teknik kapasitesi fena değildir. O da gerekirse stoper oynayabilir.

Hahah :D Hiç güleceğim yoktu.

Cana'nın ağır olması dışında fazla bi eksiği yok.Eldekiler içinde kuşkusuz en iyi futbolcudur, ama vazgeçilmeyecek tapılacak bir adamda değildir.

Bir Cana´nın adam tutması,topa girişine,müdahalelerine bakın , birde Barış Özbek´in .Mücadeleden mücadeleye kalite farkı o kadar belli oluyor ki:)

topalin top caldigini ne zaman gordun

kendi sahamizdaki fener macinda 0 top caldigini biliyormusun:)

0 be 0 on libero olup 0 top calsam bir derbide gider yoga ogrenirim be

Üst Alt