Lorik Cana Üzerine - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lorik Cana Üzerine

Cevap: Lorik Cana Üzerine

dieux du stade takviminin 2005 yılı basımında verdiği pozlardan sonra iyice kendinden soğutmuştur.Link vermeye bile terbiyem elvermiyo.

Merih bütün diğer futbolcular hakkındaki yorumlarına katılmamak elde değil ama nedir seninde bu Cana sevdan??

Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.

Liseli gibisin yemin ediyorum.Kimlere laf anlatmaya çalışıyorum ya.Burada anti Cana muhabbeti yaptığınız an karşınızda beni bulacaksınız. Bel altı çakma.Meraklıysan bu tarz git facebook fan page'lerde yaz.Forumun seviyesini düşürdün iyice.

Boş muhabbet yapmayın.Futbolunu eleştirecekseniz eleştirin gerisi hiçbirimizi ilgilendiremez.

Lorik Cana yalnız başına etkisiz bir silah..

Yanında bir Hamit gibi oyuncu olsa gerçekten nasıl bir oyuncu olduğu çok net anlaşılır..

Ayhan,Sarp,Barış gibi 5.sınıf oyuncularla sadece savaşan bir oyuncu görünümünde..

Anti Cana muhabbeti ne demek? Sen Cana'yı futbolculugu konusunda bu kadar övüyorsan benim açımdan da bu kadar büyütülecek bir yönü olmadığını söylemek en doğal hakkım.Senin en son bir düşüncen vardı ona katılmıstım umarım önünde oynayanlar biraz düzgün oynar ve Cana'nın ilk yarı boyunca gördüğümüz dağınık futbolundan uzaklaşıp daha iyi bir görüntü sergiler hepimiz o zaman alkışlarız

Mehmet Topal> Lorik Cana...

Örümceğin stili Cana'dan daha iyidir bence. Kademe becerisi ve top çalma tekniği (tereyağından kıl çekme) daha üstündür. Daha çabuktur. Zor kart görür. Teknik kapasitesi fena değildir. O da gerekirse stoper oynayabilir.

Cana'nın üstün tarafı hırsı ve taraftarlara sirayet eden gazıdır.....

Kardeşim kusura bakma da Telegol izleyen stayla senin durum.

Tamam birader takım oyuncusu,

Yüreği ile oynuyor,

Savaşa ilk önce gider,

Lider ruhlu,

da yeter artık !

İlahlaştırmayın,

Hiç kimseyi..

Başka birisi kırmızı kart görse yerin dibine sokar, etmediğimiz lafı bırakmayız.

Cana kırmızı kart görünce göklere çıkarıyoruz.

Anti Cana muhabbeti ne demek? Sen Cana'yı futbolculugu konusunda bu kadar övüyorsan benim açımdan da bu kadar büyütülecek bir yönü olmadığını söylemek en doğal hakkım.Senin en son bir düşüncen vardı ona katılmıstım umarım önünde oynayanlar biraz düzgün oynar ve Cana'nın ilk yarı boyunca gördüğümüz dağınık futbolundan uzaklaşıp daha iyi bir görüntü sergiler hepimiz o zaman alkışlarız

Yanlış görmüşün işte. Sayfalarca yazdık anlatamadık bu adamın kıymetini ve oyununu.Size hayırlı işler.Ama gereksizin biri bel altı çakmaya çalışırsa deminki eleman gibi karşısında beni bulur.Çocuk çocuk muhabbetlere gerek yok.

Cevabı altta vermiştim.Bir de senin için vereyim aynı cevabı. Sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.

Buna sen karar veremezsin, şu pozları bir de ben göreyim.Link at özelden yahut buraya.Ona göre biz de yorum yapalım, yoksa senin kasıtlı olarak bir adama iftira attığını düşünüp dava açacağım.

Buna sen karar veremezsin, şu pozları bir de ben göreyim.Link at özelden yahut buraya.Ona göre biz de yorum yapalım, yoksa senin kasıtlı olarak bir adama iftira attığını düşünüp dava açacağım.

Verdiyse ne olmuş arkadaş, manken gibi adam tabi poz verecek.Bir çok futbolcu bunu yapıyor.Millet b.k atmak için bahane alıyor.Kızına alacak sanki.

Üst Alt