# Lucas Biglia - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lucas Biglia

Bradley--Biglia

-----Arda-----

İdeal, genç, dengeli bir orta saha olurdu.

iste benim görmek istedigim orta saha, ama yok bunlar (forumdaki üyelerin cogu) koymuslar canayi ilk 11, etrafina bir iki isim daha istiyorlar...

bu ortasaha hem ileriye, hem geriye müthis calisir.

ardanin yerine oyunn zekasi ve paslari daha iyi olan biri gelirse, cok daha iyi olur, arda da sol kanada gecer.

Alınabilecek iyi oyunculardan biri. Ancak Hagi'nin oyun anlayışında iyi verim sağlayacağını düşünmüyorum.

iste benim görmek istedigim orta saha, ama yok bunlar (forumdaki üyelerin cogu) koymuslar canayi ilk 11, etrafina bir iki isim daha istiyorlar...

bu ortasaha hem ileriye, hem geriye müthis calisir.

ardanin yerine oyunn zekasi ve paslari daha iyi olan biri gelirse, cok daha iyi olur, arda da sol kanada gecer.

Arda'yı sola geçirip forvet arkasına da yabancı alırsak 7 yabancı olur. Hamit, G.İnler falan gelmiyorsa ben olsam sola Veli Kavlak'ı alırdım, Kewell'la beraber solda oynarlardı. ya da Pino yerine sag açığa sözleşmesi bitecek olan Gökdeniz alınabilir.

arkadaş buda dmc takım dmc dolu zaten. Geldiğinde Rıdvan yine başlayacak bu Galatasarayın oyuncusu değil diye...

Adam ancak sezon sonu Belcikadan ayrilabilirim diyor. Gelecek sezon icin anlasilabilir, ama Sezginden boyle bi transfer beklemiyorum. Zaten gelsede , burda onuda 2 3 ay sonra kovariz, leasing anlasmasiyla . Gelmemesi kendisi icin daha hayirli, illaki ulke degistirecem diyorsa gelsin Ajaxa.

Sabri--Neill--XXXXX--Çağlar

Gökdeniz-Bradley-Biglia-Arda

------Emana(Romaric)-----

---------Baros------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt