# Lucas Biglia - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lucas Biglia

Adam ancak sezon sonu Belcikadan ayrilabilirim diyor. Gelecek sezon icin anlasilabilir, ama Sezginden boyle bi transfer beklemiyorum. Zaten gelsede , burda onuda 2 3 ay sonra kovariz, leasing anlasmasiyla . Gelmemesi kendisi icin daha hayirli, illaki ulke degistirecem diyorsa gelsin Ajaxa.

De manager wil hem weg. Satmak istiyor Biglia'yi.

arkadaş buda dmc takım dmc dolu zaten. Geldiğinde Rıdvan yine başlayacak bu Galatasarayın oyuncusu değil diye...

Rıdvan zaten Biglia'yı tanıyor, Fb-Anderlecht eşleşmesinden, daha once adı geçtiğinde Fener'in oyuncusu değil demişti. Zaten çok çok iyi oyuncu değil Biglia, A sınıf takımda oynayamaz ama PSV, Benfica, Porto, Marsilya, (eski) G.Saray sınıfının oyuncusu.

Adam ancak sezon sonu Belcikadan ayrilabilirim diyor. Gelecek sezon icin anlasilabilir, ama Sezginden boyle bi transfer beklemiyorum. Zaten gelsede , burda onuda 2 3 ay sonra kovariz, leasing anlasmasiyla . Gelmemesi kendisi icin daha hayirli, illaki ulke degistirecem diyorsa gelsin Ajaxa.

Ajax napsin onu, De Zeeuw varken.

De manager wil hem weg. Satmak istiyor Biglia'yi.

Translate ile:

''De winter transferperiode nadert snel en Anderlecht zou kunnen verliezen een paar. De manager in Brussel, Herman Van Holsbeeck , heeft erop aangedrongen dat alleen Lucas Biglia zou kunnen worden verkocht, maar de Argentijnse middenvelder zegt dat hij zal blijven tot juni in de hoofdstad.

"De wedstrijd tegen Lierse tegens was niet de laatste etappe Constant Vanden Stock. Nee, als ik wegga, zal het einde van het seizoen. Nu, ik heb geen contact gehad met een andere club. Eerst wil ik kampioen worden met Anderlecht en dan zien we wel " zei Lucas Biglia in de DH. ''

Menejeri illaki satacam demiyor anladigim kadariyla, guzel bi teklif gelirse satariz demeye getiriyor. Fakat kendisi hazirana kadar kalacam demis Belcikada. Lierse maci son macim degildi demis. Gidersem sezon sonu giderim ve baska bi takimla gorusmedim. Tek hedef: Anderlecht ile sampiyon olmak, sonrasina bakariz. DH

Yani kisaca dagilin beyler, yanlis anons.

Translate ile:

''De winter transferperiode nadert snel en Anderlecht zou kunnen verliezen een paar. De manager in Brussel, Herman Van Holsbeeck , heeft erop aangedrongen dat alleen Lucas Biglia zou kunnen worden verkocht, maar de Argentijnse middenvelder zegt dat hij zal blijven tot juni in de hoofdstad.

"De wedstrijd tegen Lierse tegens was niet de laatste etappe Constant Vanden Stock. Nee, als ik wegga, zal het einde van het seizoen. Nu, ik heb geen contact gehad met een andere club. Eerst wil ik kampioen worden met Anderlecht en dan zien we wel " zei Lucas Biglia in de DH. ''

Menejeri illaki satacam demiyor anladigim kadariyla, guzel bi teklif gelirse satariz demeye getiriyor. Fakat kendisi hazirana kadar kalacam demis Belcikada. Lierse maci son macim degildi demis. Gidersem sezon sonu giderim ve baska bi takimla gorusmedim. Tek hedef: Anderlecht ile sampiyon olmak, sonrasina bakariz. DH

Valla, Kardes. Herman Van Holsbeeck'i tanimiyorsun ;)

Adam Tchitéyi zor zor gönderdi Santander'e. Sirf Sampiyonlar Ligi parasini alamadaklari diye.

Translate ile:

Voetbalzone - Anderlecht legt zich neer bij vertrek Biglia: 'We werken aan een transfer'

Yok Ayhandan farkı yok..Yok iş yapmaz..Kimi bekliyorsunuz???

Pirlo-Xavi gibi adamlarımı bekliyorsunuz...Yöenetime Allah sabır versin diyorum;)

voetbalzone daki haberi okudum.

menejerleri ocakta gidecek olmadi sezon sonu diyor. iki taraf da oyle istiyormus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt