# Lucas Biglia - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lucas Biglia

Biglia gelirse on numara alırlar.Bana kalırsa on numara sistemine veda etmek gerekir. Bu ayarda bir mc daha alıp Cana artı iki orta saha oyuncusu şeklinde sistem kurmak gerekir.

Emanaya gerek yok oyun kurucu desen değil önlibero desen değil çift yönlü ortasahada değil adamın mevkiisini çözen görmedim

cana olmazsa biglia gelisine sevinirdim ama elimizde cana var begenmesekde m.sarp var simdi bir de biglia geldimi canayi yedekmi oturtucagiz varmi lüksümüz bence yok emana hakkindada sunu söyliyim ben betis in bu sezon macini izledim ve sunu söyleyebilirim biglia dan daha faydali olur ha su olur canayi gönderirsin biglia la emanali orta saha kurursun süper olur

Biglia çok iyi oyuncudur. Mücadelesi,sertliği ve tekniği üst düzeydir. Siz bakmayın millete. :D

Sergen çıkıp; Bank Asya'da 50 tane bulacak. Rıdvan çıkıp; Bir Alex değil diyecek. :asd:

cana olmazsa biglia gelisine sevinirdim ama elimizde cana var begenmesekde m.sarp var simdi bir de biglia geldimi canayi yedekmi oturtucagiz varmi lüksümüz bence yok emana hakkindada sunu söyliyim ben betis in bu sezon macini izledim ve sunu söyleyebilirim biglia dan daha faydali olur ha su olur canayi gönderirsin biglia la emanali orta saha kurursun süper olur

Yanyana oynarlar, üzülme.

yıldırım demirören fonları biriktirip transfer yapıyoruz diyince adnan polatta bilgia için B tipi likit fon biriktirmeye başladı herhalde ama transfer biraz uzun sürecek.

Defansif libero Cana, Biglia orta saha. Birinin defansif yönü kusursuza yakın, diğerinde defansif, ofansif özellikler dengeli bir şekilde dağılmış durumda.İkisi birbirini iyi tamamlar. Demekki neymiş bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekirmiş.

Defansif = Savaşçı yönü diyelim. 2 si farklı kavramlar.

Eğer gelirse çok mantıklı bir transfer olur. Sonunda gerçekten ihtiyacımız olan bölgeye, ihtiyacımız olan özelliklerde bir adam alırız. Yaşı da 24 daha.

Cana ile yanyana oynarlar çokta iyi olur.Biglia box to box tabirine uyan bir oyuncu.Paslarıda baya iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt