# Lucas Biglia - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lucas Biglia

Valla, Kardes. Herman Van Holsbeeck'i tanimiyorsun ;)

Adam Tchitéyi zor zor gönderdi Santander'e. Sirf Sampiyonlar Ligi parasini alamadaklari diye.

Tchite'yi ne kadar guzel kazıkladır Santander'e. Adam tipik belçika ligi siyahisi, atlet ama teknik ve mental ozurlusu. Youla, Mbayo'dan hallice adamı 7m euroya kakalamışlardı Santander'e. Stoperlerini de espanyol'a kalamışlardı pareja mıydı? Dandik Belçika ligi oyuncuları fazlasıyla parlatıyor.Boussoufa için de ben olsam temkinli olurdum. Biglia içinde 5m euro normal ustu biraz kazıga girer.

lucasbigliaprofilzellik.png

Tchite'yi ne kadar guzel kazıkladır Santander'e. Adam tipik belçika ligi siyahisi, atlet ama teknik ve mental ozurlusu. Youla, Mbayo'dan hallice adamı 7m euroya kakalamışlardı Santander'e. Stoperlerini de espanyol'a kalamışlardı pareja mıydı? Dandik Belçika ligi oyuncuları fazlasıyla parlatıyor.Boussoufa için de ben olsam temkinli olurdum. Biglia içinde 5m euro normal ustu biraz kazıga girer.

Evet, Pareja simdi Rusya'da sanirim. Ama ikisininde parasini tamamen ödemediler Ispanyollar :)

Boussoufa avrupa çapinda is yapamaz, Belçika liginin düsük seviyesi o'na tabii çok kolay geliyor.

Evet, Pareja simdi Rusya'da sanirim. Ama ikisininde parasini tamamen ödemediler Ispanyollar :)

Boussoufa avrupa çapinda is yapamaz, Belçika liginin düsük seviyesi o'na tabii çok kolay geliyor.

Ertan madem Belçika'dasın, Sinan Bolat için ne diyorsun, bana cok dengesiz geliyor, boyu kısa ve gereksiz atlayıp zıplayan, refleks dısında bir artısı olmayan bir kaleci gibi geliyor, sen ne dersin?

biglia = cana ne özellikleri var birbirinden

Defansif libero Cana, Biglia orta saha. Birinin defansif yönü kusursuza yakın, diğerinde defansif, ofansif özellikler dengeli bir şekilde dağılmış durumda.İkisi birbirini iyi tamamlar. Demekki neymiş bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekirmiş.

Ertan madem Belçika'dasın, Sinan Bolat için ne diyorsun, bana cok dengesiz geliyor, boyu kısa ve gereksiz atlayıp zıplayan, refleks dısında bir artısı olmayan bir kaleci gibi geliyor, sen ne dersin?

Hmm. Süper bir dönem geçirdi, sonra sakatlanma olayi var. Düsüse geçti son gördügüm zaman. Blazic (su an yerine oynayan) çok iyi maçlar çikarmaya basladi. Sinan'nin isi, su an, çok zor bana göre. Baya bir geriden gelirse, kalede'ki yerini alir.

Analizin dogru, en yüksek puanlari reflekslerinden aliyor ve asari agressif benim için.

abi madem bu kadar topçu tanıyonuz ne klavye başında takılıyorsunuz. kimin haberi çıksa aynı simalar, aynı kafiyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt