# Lucimar Ferreira da Silva | Lucio - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucimar Ferreira da Silva | Lucio

Cevap: # Lucimar Ferreira da Silva | Lucio

Stoper almamız servete bağlı. Servet giderse Lucio-Emre-Gökhan-Semih çok iyi olur ama servet kalırsa stopere 5. adam fazla olur. Gökhan da yedeğe transfer edilmediğine göre Lucio nun gelmesi için önce servetin Gitmesi yada gitmesinin kesinleşmiş olması lazım

bonservisi + kendi alacağı ücret inanılmaz rakamlara denk gelir.. inanması gerçekten güç..

İkinci Popescu'muz olur,hatta daha ötesi onu bile geçer.Defansta hiç bir problem kalmaz.Sabri oynasa bile gol yemey bilriz yani :)

Transfermarket de değeri 18 Milyon Euro olarak gözüküyor.Bu parayı vermemiz imkansız.Sonuçta 3-5 satmazlar bu adamı.18 olmasa da 9-10 milyon euro garanti para isterler.Sizin elinizde brezilya milli takımının 1. stoperi olsa 31 yasında da olsa onu satmak isteseniz kaça satarsınız diyorum ve psuya yatıyorum,su ana kadar beni en çok heyecanlandıran defans oyuncusu trasnfer polemiğidir.

Dsf'de öyle bir haberyok..

Lucio transferi zor bence..Deco'dan bile zor diyorum..Adamın nerden baksan 20 takım istiyordur..Yıllıgı çok ister gibime geliyor..Kesk gelse..

Stoper almamız servete bağlı. Servet giderse Lucio-Emre-Gökhan-Semih çok iyi olur ama servet kalırsa stopere 5. adam fazla olur. Gökhan da yedeğe transfer edilmediğine göre Lucio nun gelmesi için önce servetin Gitmesi yada gitmesinin kesinleşmiş olması lazım

Lucio gelicekse Servet gitsin bu güne kadar ki özverisine faydalarına teşekkür ederiz minnettarız zaten kendisine.

Lucio-Emre.G

10 yıl öncesine götürdü beni Bülent -Popescu

Dsf'de öyle bir haberyok..

Lucio transferi zor bence..Deco'dan bile zor diyorum..Adamın nerden baksan 20 takım istiyordur..Yıllıgı çok ister gibime geliyor..Kesk gelse..

haberlerde geçti gözümle gördüm.. ancak en az senin kadar bende inanmıyorum bu transfere.. ikna edilse bile maliyeti bizi çok fazla aşar..

Üst Alt