Luyindama Süre Verdi: "3-4 maç sürekli olarak oynadığım zaman da en iyi seviyeye geleceğimi düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama Süre Verdi: "3-4 maç sürekli olarak oynadığım zaman da en iyi seviyeye geleceğimi düşünüyorum"

1613320870127.png

Futbolcumuz Christian Luyindama, Süper Lig’in 25. haftasında Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup ettiğimiz karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Christian Luyindama’nın karşılaşmayla ilgili görüşleri şu şekilde:

“Çok zor koşullar altında bir maç oynadık. Bizim için önemli olan buradan galibiyetle ayrılmaktı. Galibiyetle ayrıldık, 3 puanımızı aldık. Çok mutluyuz.”

Luyindama, yaşadığı sakatlıkların performansını nasıl etkilediğiyle ilgili soruya ise “Zor bir dönemden geçtim. Sakatlıklardan dolayı en iyi performansımı sergileyemedim. En iyi performansımı sergilemek için tüm çalışmalarımı yapıyorum. 3-4 maç sürekli olarak oynadığım zaman da en iyi seviyeye geleceğimi düşünüyorum.” cevabını verdi.

Formda olursa ligin en iyi stoperidir lakin o konya ve bjk maçinda yaptigi hatalar unutmuş degiliz. Eski seviyeye dönmek için çok çalişmali

Üst Alt