# Mahamadou Diarra - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mahamadou Diarra

ya inanasım gelmiyor umutlanmamak adına ama yinede belki diyorum elano içinde hayali bile güzel demiştim ki 8 saat sonra transferi gerçekleşmişti bakalım belki 8 gün sonra bu transferde gerçekleşmiş oluverir belli olmaz, hem angutların 3. zenciside gelmiş olur :D:D:D

Bu orta sahayla yürümeyeceği gün gibi ortada derken biraz açarmısın.Neden yürüyemiyor bu orta sahayla ? he yanlış anlaşılmasın transfer istemediğimden değil o mevkiye.

Mehmet topal ve Linderoth'un durumu mechul

Linderoth 1 var 3 yok .. Mehmet topalda cok sık sakatlanmaya başladı

Geriye Ayhan , Mustafa sarp ve Baris kaliyor ... Bu üclü ile mi avrupada basarili olacagiz ?

En iyi hücum defanstir :tiphat:

Mehmet topal ve Linderoth'un durumu mechul

Linderoth 1 var 3 yok .. Mehmet topalda cok sık sakatlanmaya başladı

Geriye Ayhan , Mustafa sarp ve Baris kaliyor ... Bu üclü ile mi avrupada basarili olacagiz ?

En iyi hücum defanstir :tiphat:

Bildiğim kadarıyla o lafın doğrusu en iyi savunma hücumdur.Topun sende kalmasıdır şeklindeydi.Geçen sene ayhan barış mehmet topal kurugusu ile uefayı kaldırmamıza ramak kalmıştı.Buna bu sene bir de gayet başarılı bir performans gösteren mustafa sarp katıldı.Elbette ki bu mevkiye yapılabilecek bir transfere karşı olmamamız mümkün değil.Fakat ben inanıyorum ki bu takımla da olsa güzel günler bizleri bekliyor.;)

bilmiyorum renktaş öyle olacak gibi :) bu hafta içi bişeyler olacak sanki bu arada Türk yazısını editlermisin mesajdaki daldırmışım T yi küçük yapmışımda

Sercan ve Ufuk gelmesi Diarra ya bagli olsaydi;

Diarra yi istemezdim.

Bence bu transfer luks olur bizim icin.Su anda.

Şu Blog'u kaynak gösterip burda konu açıyorsunuz !!

Forvet transferi ne oldu..Hani kesindi...Bloglara göre konu açmayalım lütfen..

renktaş o forvet içinde görüşmeler sürüyor demişti bundada görüşmeler sürüyor demiş kesin bişey yok yani, hem elano haberi resmi siteden önce orda yayınlanınca haliyle bi umut diyor insan ve konuşmak istiyor açıkçası ki bu isim diarra :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt