# Mahamadou Diarra - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mahamadou Diarra

Diarra kalite olarak Appiah´i 3´e katlar...Keske gerceklesme olasiligi birazcik olsa....

Daha ne isterim ki....Dünya karmasi gibi birsey oluyoruz o zaman...

Barca,Real Madrid´in bir alt modeli gibi bisey...Dua etmekten baska caremiz yok

picture.php

Cok bekledim genede ama 2 tane forma aldim umarim

Diarra yı getirirler :2_thumbs_up_-_anima

Almasalarda gene formamızı alıyoruz,Keita ve Elano yeteri kadar doyurucu transferler!

bana olacak gibi geliyor nedense umut var içimde, belli olmaz bu hafta okuyabiliriz resmi sitemizde güzel bir giriş belli olmaz

düşünsenize Sami Yen'de şu sesin çınladığını...

La La La Lay Lay Layy Mahamadou Diiarraaaaa La La La Lay Lay Layy Mahamadou Diiarraaaaa

(Abdul Kader Keita şarkısındaki melodi :] )

Zaten haldun ,bugun yarin bir sey getirecek,bir sey diyoru,cunku kokusu burnmda,yani eli kulaginda haldunun,buyuk bir isim (diarra)ah keskem

zaten lig tv muhabiri halduna sordu sürpriz varmı diye..kendiside gülerek görüşmek üzere dedi...buda bi ışık : )

bencede transfer yapar ama süper lig maçındada gördük üstünel tribündeydi.

transfer için ugrassa bana göre türkiye dışında olurduki daha ucuza kapatabilmek için.

adnan sezgin bir kaç anadolu klubuyle temasta bana göre türk oyuncu dışında transfer son dakika olur.

zaten ben diarrayı alsınlar diye almadim formaları

yeterince transfer yapildi zaten

transfer yapında alalım diye bir mantık yok bu saatten sonra

Öylede son zamanlarda bakın formamı alıyorum,yönetim karşılığını yapmalı imajında bir sürü mesajlar okudum o yüzden yazdım,bizim aşkımız transfere değil.Yalış anlamayın lütfen sizi eleştirmiyorum.

bu adam olurmu olur renktaşlar hatırlarsanız :) çoğu yerde önceden çok piss diarra duyumları var diyorlardı benim aklıma yeni geldi :D

gerçekten müthiş olur bu adam aslında tam istediğimiz futbolcu maçlarda hem ortasaha hem müthiş defans :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt