Malatya´da Maç Bitti, Saha Karıştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malatya´da Maç Bitti, Saha Karıştı

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında 2-2 sona eren Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Yukatel Kayserispor maçının ardından gerginlik yaşandı.

Yeni Malatya Stadyumu'nda 2-2 sona eren karşılaşmanın ardından Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, sahaya girerek hakemlerin üzerine yürüdü.

Orta sahaya kadar ilerleyen Gevrek, futbolcuların araya girmesiyle durduruldu. Başkan Gevrek, futbolcu ve polis ekiplerince sakinleştirilmeye çalışılırken, hakemler sahadan ayrılamadı.

Çevresi polis ekiplerince kapatılan hakemler Hüseyin Göçek, Kamil Çetin ve Candaş Elbil, çevik kuvvet ekiplerince oluşturulan koridor eşliğinde yaklaşık 20 dakika sonra soyunma odasına geçebildi.

Hakem üçlüsüne taraftarlar da tepki gösterirken, polis statta yoğun güvenlik önlemi aldı.

Daha ADİL ve daha GEVREK futbol icin arkasında degiliz

Btc Turk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten Başkan Özdemir'e ziyaret  - TFF Haberleri TFF
Btc Turk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrekten Başkan Özdemire ziyaret
9e29e6ddade54a1f8bfcc43ff9ed820b.jpg

Çok az kaldı hakemin bir tanesi çok pis dayak yiyecek. Ya bir yöneticiden, ya bir futbolcudan, ya sahaya dalan bir taraftardan. İnsanların sinir uçlarıyla oynamayı bıraktılar artık taşak geçiyorlar. Bugünkü maçı izlemedim, ne oldu ne olmadı bilmiyorum ama maç falan yönettikleri yok, talimat uyguluyorlar sadece. Kazandıkları paralar ciddi arttı o yüzden kimse emirlere zıt da gitmiyor, kimse yerini kaybetmek, bu parayı bırakmak istemiyor. Bir gün zopayı yiyince TFF, MHK de kına yakar. Hayır ortalık psikopat dolu. Dışarıda hayatı futbol olan manyağın birine denk gelecekler, yamultacak bunları.

Çok az kaldı hakemin bir tanesi çok pis dayak yiyecek. Ya bir yöneticiden, ya bir futbolcudan, ya sahaya dalan bir taraftardan. İnsanların sinir uçlarıyla oynamayı bıraktılar artık taşak geçiyorlar. Bugünkü maçı izlemedim, ne oldu ne olmadı bilmiyorum ama maç falan yönettikleri yok, talimat uyguluyorlar sadece. Kazandıkları paralar ciddi arttı o yüzden kimse emirlere zıt da gitmiyor, kimse yerini kaybetmek, bu parayı bırakmak istemiyor. Bir gün zopayı yiyince TFF, MHK de kına yakar. Hayır ortalık psikopat dolu. Dışarıda hayatı futbol olan manyağın birine denk gelecekler, yamultacak bunları.
İnsan içine pek çıkmıyorlar herhalde. Dayak vakası çoktan olurdu çünkü bu kadar rezilliğe. VAR sonrası iyice azıttılar.

Üst Alt