Mamadou Niang Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

ne yapalım aldılar diye karalarmı bağlayalım ? ben bakarım kendi içimde ne apmışım diye. fener onu bunu alıyor diye benim yönetime sitemim katlanmaz. zaten kötü olan ve bilinen bir şey var oda yönetimde bir şeyler eskisi gibi gitmiyor. haldunun terk edişinden beridir bu böyle. adnan polata güvenim oldukca azaldı. daha çok canımızı yakacak adnan brotherslar.

Helal Olsun Ayakta alkisliyorum..!! :005::005:

olsun bizimde Ayhanimiz var.. Mustafa Sarpimiz vaar..Barisimiz var..Servetimiz vaar..Gökhan Zanimiz vaar.. Aykutumuz vaar..

Niang, Stoch, Diada kimmis :)

Inanilir gibi degil.. Gecen Sezonki Kadroyu Güclendirecegimize, kötülestirdik..!!

daha izlemedim. yolda görsem tanımam bilmem. iyi midir kötü müdür onu da bilmiyorum ama hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir diyorum sadece.

Stoch için Twente'ye para ödediğini haber yaptılar mı mesela, hayır yapmadılar...

Bugün tarihli bazı gazetelerde İngiliz Premier Ligi takımlarından Chealsea'den transfer ettiğimiz Miroslav Stoch'a ödediğimiz bonservis bedeli hakkında doğru olmayan rakamlar yer almaktadır. Stoch için kulübümüz Chelsea'ye 5.5 milyon euro ödeyecektir ve bu ödeme iki taksit olarak, iki yıllık dönemde tamamlanacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

KAYNAK: https://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=19910]

Tabi canım harika, Fenerbahçe 130 gol atar bu sezon, Stoch asist kralı, Niang gol kralı olur. Fenerbahçe namuğlup bitirir. Hatta Beşiktaş'ta namağlup bitirir ama beraberlik fazlalığıyla kaybeder şampiyonluğu, tüh bak nasıl üzüldüm şimdi. Biri Barcelona gibi, diğeri Real Madrid zaten, Galatasaray'da kim bildiğin Anadolu takımı pehhh.

daha izlemedim. yolda görsem tanımam bilmem. iyi midir kötü müdür onu da bilmiyorum ama hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir diyorum sadece.

Fransa gol Krali.. Adam Guizadan cok cok cok daha iyi..

Fener bu Ligin Favorisi...

----------------Niang------------------------

Dia-------------Alex-----------------Stoch

-----------Emre-------Baron---------------

Kadroya baka anasini satim...

Bugün tarihli bazı gazetelerde İngiliz Premier Ligi takımlarından Chealsea'den transfer ettiğimiz Miroslav Stoch'a ödediğimiz bonservis bedeli hakkında doğru olmayan rakamlar yer almaktadır. Stoch için kulübümüz Chelsea'ye 5.5 milyon euro ödeyecektir ve bu ödeme iki taksit olarak, iki yıllık dönemde tamamlanacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi / Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Yahu yalan, gidip onu mu buldun zaman kaybettin boşuna. Git Twente'nin forum sitesine oku yorumları, hatta Chelsea taraftarları bile yazmış, opsiyon hakkı yüzünden Fenerbahçe Twente'ye 2.5 Milyon pound ödemiş ekstra. Yani Stoch 10 Milyon Euro civarı bir paraya geldi, yoksa biz niye alamadık başka neden mi var?

beyler tamam iyi adamdır da. çok övmeye gerek yok forumda. adını duymadığım adam ne kadar iyi olabilir diyorum kendime.. hele 30+ yaşta.. ama dia konusunda katılıyorum. iyi herife benziyor. sivas maçında oynasaydı ilginç olabilirdi.

beyler tamam iyi adamdır da. çok övmeye gerek yok forumda. adını duymadığım adam ne kadar iyi olabilir diyorum kendime.. hele 30+ yaşta.. ama dia konusunda katılıyorum. iyi herife benziyor. sivas maçında oynasaydı ilginç olabilirdi.

Dia'nın 8 milyon euro edeceğini hiç sanmıyorum. Keita'nın alt modeli bir adam. Zaten Nancy'de sözleşmesini uzatmıştı bildiğim kadarıyla ve kalmaya razıydı. Nancy 8 milyonu görünce semiz müşteriyi sezdi direkt verdi. Benim görüşüm böyle.

Hiç kimse Fenerbahçe'ye çamur atmasın arkadaş.

Adamlar sezon başında eksiklerini belirlediler.Oyuncularını belirlediler.

İlhan Eker

Stoch

I.Dia

M.Niang

Bu oyuncuları dünya üzerinde hiç kimse küçümseyemez.

Ben küçümserim..Hiç bir işe yaramayacaklar, teneke bağlanarak yollanacak bu adamlar..

Fransa gol Krali.. Adam Guizadan cok cok cok daha iyi..

Fener bu Ligin Favorisi...

----------------Niang------------------------

Dia-------------Alex-----------------Stoch

-----------Emre-------Baron---------------

Kadroya baka anasini satim...

ouuuvv baby bir hareketlenme oldu bende..Milyonluk eşeklere böyle hayran kalıyorsan diyecek bir şey yok..Bir de utanmadan Baroni'yi yazmışsın..Fenerli misin?

Fenerbahçe Spor Kulübü

KAYNAK: ]Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi / Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

kuyruklu yalaaaaaaan.. biz 4.5 teklif ettik.. bizim teklifi ikiye katlamislar.. herseye inaniyorsunuz..

Cevap: Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Kadro iyi mi kötü mü bilmem de Lugano-Bilica-Santos'u da yazıp devamını getirseydin o kadroda 8 yabancı olacaktı. Pek mümkün değil hani.

ouuuvv baby bir hareketlenme oldu bende..Milyonluk eşeklere böyle hayran kalıyorsan diyecek bir şey yok..Bir de utanmadan Baroni'yi yazmışsın..Fenerli misin?

arkadaş biraz abartmış ama bencede kadro kaliteli. Tek zayıf halka orada baroni ve üstüne yedek bekleyen özer, topuz, uğur boral, semih vs kişiler var.

Cevap: Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Kadro iyi mi kötü mü bilmem de Lugano-Bilica-Santos'u da yazıp devamını getirseydin o kadroda 8 yabancı olacaktı. Pek mümkün değil hani.

zaten bu sene alex in çok oynayacağı sanmıyorum. Özer yada topuzu oynatır yabancı kontenjanına takılmamak için. Baroni yerinede selçuk oynarsa yabancı sayısı 6 oluyor.

Bu ne şimdi? Bu mu senin karşı görüşe saygılı yaklaşımın? Forumun kalitesinden şikayetçi olma ondan sonra.

Evet bence de çok kaliteli kadro kurdular. İstikrarsız Cristian yerine bir adam daha alıp - Mehmet Topuz da olur aslında - Lugano 'yu göndermezlerse gerçekten iyi kadroları var.

Üst Alt