Mamadou Niang Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

Bu ne şimdi? Bu mu senin karşı görüşe saygılı yaklaşımın? Forumun kalitesinden şikayetçi olma ondan sonra.

Evet bence de çok kaliteli kadro kurdular. İstikrarsız Cristian yerine bir adam daha alıp - Mehmet Topuz da olur aslında - Lugano 'yu göndermezlerse gerçekten iyi kadroları var.

Evet benim saygılı yaklaşımım bu..Forumun kalitesinden şikayet etmedim hiç bir zaman..Ama 3 gün önce 3. sınıf bir Avrupa takımına elenen, 2 maçta toplamda 10 gol yiyecekken şansıyla rezil olmaktan kurtulan bir fenerin, bir Niang transferiyle bu kadar övülmesi, hele ki bizim kaybettiğimizin bir maçtan sonra dokunuyor arkadaşım..Beğenmek zorunda değilsin yorumlarımı..Ben de hayran değilim sana..Geçen hafta yok muydu iyi kadroları..? Niye elendiler Young Boys'a..?

İyi de dediğin adamların hepsi vardı Young Boys maçında..Hatta sınırsız yabancı hakkı vardı o maçta..:D Sonuç..?

o maç dia nın ilk maçıydı, ayrıca en önemli oyuncuları gökhan gönülle beraber forvetleride yoktu.(Kondisyonları zaten sıfırdı) Aklımdaki kadroyla maça başlasalar bu hafta yine çok kötü oynayabilirler ama gelecek için umut veriyor kadroları bence. Bizim takıma alabileceğimiz en az 2 kaliteli ortasahayla onlardan daha iyi durumda olabileceğimize dair beklentim var.

Xavi,ineasta vs. alsan ne olacak?

Aldığın adamlar sakatlannca yine sarp,ayhan ve barış oynayacak.

Her şey 2 transferle bitmez bize kaliteli yerli lazım.

bahsettiğin isimlerden 1 tanesi sakatlanan 1 oyuncunun yerine oynasa o kadar sırıtmaz. Ama 2 veya 3 tanesi aynı anda oynayınca kanser olmamak elde değil malesef.

o maç dia nın ilk maçıydı, ayrıca en önemli oyuncuları gökhan gönülle beraber forvetleride yoktu.(Kondisyonları zaten sıfırdı) Aklımdaki kadroyla maça başlasalar bu hafta yine çok kötü oynayabilirler ama gelecek için umut veriyor kadroları bence. Bizim takıma alabileceğimiz en az 2 kaliteli ortasahayla onlardan daha iyi durumda olabileceğimize dair beklentim var.

O maç Dia'nın ilk maçıydı da bu maç Cana'nın ilk maçlarından biri değil miydi? Sabri, Pino ve Serdar Özkan'dan oluşan sağ kanat rotasyonunun tamamı sakat değil miydi? Baros sakat değil miydi? İşte tamamen skora göre yorum yapılıyor..Neyse bir şey demiyorum..

Cevap: Mamadou Niang Fenerbahçe'de

geçen senden tek farklı adam ali turanı saymassak bence farkedilmez bile cana idi aynı tas aynı hamam takım

İyi bir transfer yaptılar, daha çok eksikleri var ama en azından bir şeyler yapıyor adamlar.

Oğuz'cum ilk mesajını buraya atman, yaşının da 15 olması ne kadar güzel şeyler bunlar..

Hiç bir şey yapamaz..Gelsin ben buradayım..İspanya'nınkini aldılar, şimdi de Fransa gol kralını alıyorlar..2 tane de süper lig gol kralı var takımda..İtalya, Almanya ve İngiltere'ninkileri de alsınlar bir şey olmaz fenerden..:)
Bizden iyi erde bitiriyorlar ve bizi içerde dışarda yeniyorlar ve şampiyonluğuda son anda kaçırdılar boş avunmalar bunlar alana helal olsun denir.

Bizden iyi erde bitiriyorlar ve bizi içerde dışarda yeniyorlar ve şampiyonluğuda son anda kaçırdılar boş avunmalar bunlar alana helal olsun denir.

Boş savunma mı? Güldürme beni..2 senedir al bizim takımı vur fenere..Geçen sene oraya gelmeleri bile mucizeydi..10 maç art arda kazanmak kolay değildi ve son maçta patladılar..Oraya bile gelmemeliydiler..Ondan önceki sene 4. bitirdiler..Neresi başarılı fenerin..En az bizim kadar başarısızlar ki bizden çok daha fazla para harcıyorlar transfere..Onların 1 adama harcadığı parayı biz sadece 1 transfer sezonunda harcadık..Yapma canım,yapma bir tanem..Geç bunları..Yine fazla araştırmadan, görmeden etmeden transfer yapıyorlar. Sırf Daum'u kovmak için verdikleri tazminata biz transfer yapıyoruz koca sezon.Aykut'la da bir yere de varamazlar..Rahat ol..

- Biz burada birbirimizi yiyoruz adamlar transferleri patlatiyolar.. febeden beklenmeyen hareketler.. nasi aldilar bu mamadou niang'i ya şaka gibi.. marsilyanın kaptanı adamı tak diye getiriverdiler şaka gibi.. süper ligin en iyi transferi bu bence.

Üst Alt