Mamadou Niang Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Cevap: Mamadou Niang Fenerbahçe'de

iyi transfer ama on libero ve stopere adam almazlarsa bi nane olmaz

Yahu nasıl bir mantık anlamıyorum. Gecen sene son hafta sampiyonlugu kacirmis bir kadroya gayet iyi iki uc transfer ve iki rotasyon oyuncusu alıyorsun, hala bu takımdan bir bok olmaz deniyor. Kalecin senin kalecinden fersah fersah iyi, elestirilen savunmasındaki Lugano, Gokhan, Andre Santos seninkilerden iyi, orta sahalarında Cristian, Emre, Mehmet, Ozer, Stoch, Dia var, sende kalanlar Arda ve bir ton vasat adam. İleriye de almışlar kac senedir Marsilya'da sezon basina 30 mac oynayıp 15 civarı gol atan bir adamı, hala tek amac cocuk gibi laf yetistirmek, bok atmak.

Vallahi Fenerbahce'nin her hareketini allayıp pullayan bir Fenerli de degilim, ama bu sene yapılan transferler hem bayagi kaliteli, hem de oldukca ucuz maliyetli. Sonucta bu uc adama yıllara yayılmıs bir sekilde 19 milyon euro vereceksin, ki Niang disindakilerin yıllık ücretleri de makul. Bildigim kadariyla savunmaya yurtdısında oynayan bir Turk stoper, orta sahaya da Turkiye'de oynayan bir oyuncu dusunuyorlar. Omer Toprak ve Ceyhun Gulselam diye dusunuyorum, belli olmaz. Robinhoyla ilgilendikleri de dogruymus, ama sahsen almamalarını dilerim. Her neyse, iyi geceler.

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

Boş savunma mı? Güldürme beni..2 senedir al bizim takımı vur fenere..Geçen sene oraya gelmeleri bile mucizeydi..10 maç art arda kazanmak kolay değildi ve son maçta patladılar..Oraya bile gelmemeliydiler..Ondan önceki sene 4. bitirdiler..Neresi başarılı fenerin..En az bizim kadar başarısızlar ki bizden çok daha fazla para harcıyorlar transfere..Onların 1 adama harcadığı parayı biz sadece 1 transfer sezonunda harcadık..Yapma canım,yapma bir tanem..Geç bunları..Yine fazla araştırmadan, görmeden etmeden transfer yapıyorlar. Sırf Daum'u kovmak için verdikleri tazminata biz transfer yapıyoruz koca sezon.Aykut'la da bir yere de varamazlar..Rahat ol..

+1905 kesinlikle katiliyorum.. aykutun dede'den ve daumdan daha fazla kredisi yok.. bir iki kotu sonucta gider.. ayrica yapmis olduklari transferler hucuma yonelik ve hala alex'siz oynayamiyorlar.. defansif yonde bizden daha kotuler cunku lugano'nun alternatifi yok.. lugano ve bilica her cezali ve sakat olduklarinda arka taraf kabak gibi acilir.. tek iyi yonleri orta sahalari o da emre'den kaynaklaniyor.. gorucez bakalim balon ne zaman patlayacak bu sene.. hos bizimde orta sahamiz berbat ama 2 transferle cozulur..

İyi adam olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz. Yalnız 31 yaşındaki bir adamın fizik gücüne dayalı oyunu ne kadar iyi devam edebilir? Ayrıca tek forvette oynamaya uygun bir adam değil. Size olarak ezilir stoperlerin yanında. Sırtı dönük oynayamaz. Hızıyla, çabukluğuyla falan yüzü kaleye dönükken daha etkili. Zaten 2. forvet ya da 4-3-3'te forvetin solunda oynuyordu genelde. Fener'de nasıl oynayacağını merak ediyorum.

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

O maç Dia'nın ilk maçıydı da bu maç Cana'nın ilk maçlarından biri değil miydi? Sabri, Pino ve Serdar Özkan'dan oluşan sağ kanat rotasyonunun tamamı sakat değil miydi? Baros sakat değil miydi? İşte tamamen skora göre yorum yapılıyor..Neyse bir şey demiyorum..

cananın malesef ilk maçı değildi. serdar özkan ı eksik olarak görmüyorum. Sabri ve pino konusunda haklısın ama malesef sağ kanat şu anda bizim en zayıf olduğumuz bölge değil. Sorun orta sahamızda

Yahu nasıl bir mantık anlamıyorum. Gecen sene son hafta sampiyonlugu kacirmis bir kadroya gayet iyi iki uc transfer ve iki rotasyon oyuncusu alıyorsun, hala bu takımdan bir bok olmaz deniyor. Kalecin senin kalecinden fersah fersah iyi, elestirilen savunmasındaki Lugano, Gokhan, Andre Santos seninkilerden iyi, orta sahalarında Cristian, Emre, Mehmet, Ozer, Stoch, Dia var, sende kalanlar Arda ve bir ton vasat adam. İleriye de almışlar kac senedir Marsilya'da sezon basina 30 mac oynayıp 15 civarı gol atan bir adamı, hala tek amac cocuk gibi laf yetistirmek, bok atmak.

Vallahi Fenerbahce'nin her hareketini allayıp pullayan bir Fenerli de degilim, ama bu sene yapılan transferler hem bayagi kaliteli, hem de oldukca ucuz maliyetli. Sonucta bu uc adama yıllara yayılmıs bir sekilde 19 milyon euro vereceksin, ki Niang disindakilerin yıllık ücretleri de makul. Bildigim kadariyla savunmaya yurtdısında oynayan bir Turk stoper, orta sahaya da Turkiye'de oynayan bir oyuncu dusunuyorlar. Omer Toprak ve Ceyhun Gulselam diye dusunuyorum, belli olmaz. Robinhoyla ilgilendikleri de dogruymus, ama sahsen almamalarını dilerim. Her neyse, iyi geceler.

bunlarin yedek kadrolari, yerlileri cok kotu, ben bok atmak amacinda degilim, bende biliyorum bizden daha iyi bir onbire sahip olduklarini, ne yapalim ahlar vahlarmi çekelim? yoksa topluca fenerlimi olalim? ne istiyorsunuz anlamadimki

Yeterli pozisyon bulurlarsa bizim ligde leblebi gibi gol atar.Baros kadar hatta belki daha fazla katkı yapar takımına.Güzel bir oyuncu aldılar.Hayırlı olsun ne diyelim

bunlarin yedek kadrolari, yerlileri cok kotu, ben bok atmak amacinda degilim, bende biliyorum bizden daha iyi bir onbire sahip olduklarini, ne yapalim ahlar vahlarmi çekelim? yoksa topluca fenerlimi olalim? ne istiyorsunuz anlamadimki

Ah vah çekmeye gerek yok, ben de zaten öyle yapsın Galatasaraylılar demiyorum. Ama genel olarak çoğu büyük takım taraftarında olduğu gibi açıkça iyi bir oyuncu transfer edildikten sonra sırf bok atmak için yorum çizelemek bana anlamsızca geliyor. Galatasaray Ledesma'yı alsaydı, ben de "ulan, iyi topçu olsaydı Lazio bırakmazdı" ya da "aha aha, Selçuk bunu haşat eder" minvalinden şeyler yazsaydım komik duruma düşerdim bence. Yapmazdım da.

Her neyse, yerli oyuncuları kötü derken ciddi misin? Volkan, Gökhan, Özer, Mehmet Topuz, Emre, rotasyon olarak Semih, Caner, Gökhan Ünal, Selçuk,Uğur Boral var. Belki iyi bir stoper olabilirdi, ama öyle bir Türk de maalesef yok.

fransa ligini izleyen birisi olarakgerçekten çok iyi adam aldılar

stoch fenerde diye açıklnadıktan sonra iyiki almadık diyenler bile olmuştu ama stoch gerçekten müthiş futbolcu dia hızlıdır kanatta iş yapar galiba bi defans alacaklar gallas cacares choto geçiyo ama bilmiyorum eğer alırlarsa gerçekten güzel mücadele eden kadro kurmuş olacaklar

Ah vah çekmeye gerek yok, ben de zaten öyle yapsın Galatasaraylılar demiyorum. Ama genel olarak çoğu büyük takım taraftarında olduğu gibi açıkça iyi bir oyuncu transfer edildikten sonra sırf bok atmak için yorum çizelemek bana anlamsızca geliyor. Galatasaray Ledesma'yı alsaydı, ben de "ulan, iyi topçu olsaydı Lazio bırakmazdı" ya da "aha aha, Selçuk bunu haşat eder" minvalinden şeyler yazsaydım komik duruma düşerdim bence. Yapmazdım da.

Her neyse, yerli oyuncuları kötü derken ciddi misin? Volkan, Gökhan, Özer, Mehmet Topuz, Emre, rotasyon olarak Semih, Caner, Gökhan Ünal, Selçuk,Uğur Boral var. Belki iyi bir stoper olabilirdi, ama öyle bir Türk de maalesef yok.

Özer, Mehmet Topuz, Semih, Caner, Gökhan Ünal, Selçuk, Uğur Boral topçu değil..Sen bunların iyi oyuncu olduğunu düşünüyorsan zaten hiç tartışmayalım arkadaşımm..Caner bizdeyken ahlayıp vahlıyorduk, şimdi iyi rotasyonları var diye Caner'i mi yazıyorsun bana?

volkan emre ve gökhan gönül mevkilerinin en iyisi

selçuk mehmed özer caner kazım oldukça iyi rotasyon oyuncuları

semih ve gökhan çok formsuz olsalarda eski gol kralları

bekir ilhan önder pek yeterli değil ama sonuçta en iyi yerli kadro fenerde

Tek forvet oynatmak için aldılar, asla tek forvet değildir kendisi.

Tahminimce transfer taksidi bitmeden ya emekli olur ya da katar yolunu tutar.

Caner rotasyon oyuncusu olarak bile kötü..Zaten biraz iyi olsa alırdık..Kazım'ı futbolcu sanan insanlar var yıl olmuş 2010 gerçekten ilginç..:) Semih bu vakitten sonra o takıma bir faydası olmayacak bir forvet..Aynı Gökhan gibi..Bekir ve İlhan 3. lig seviyesindeler, Önder zaten serbest bırakıldı..

Fenerde 3 tane yerli var..Biri Emre, biri Volkan, Biri de Gökhan..Özer de salonda çalışmayı seviyormuş, Topuz ise nasıl biri anlamadım bile..Bana fenerin yerlilerini savunma..Hele ki mesaj sayın 4 ise hiç savunma..

Özer, Mehmet Topuz, Semih, Caner, Gökhan Ünal, Selçuk, Uğur Boral topçu değil..Sen bunların iyi oyuncu olduğunu düşünüyorsan zaten hiç tartışmayalım arkadaşımm..Caner bizdeyken ahlayıp vahlıyorduk, şimdi iyi rotasyonları var diye Caner'i mi yazıyorsun bana?

Caner 21 yaşında, Galatasaray'da sol bekte cuvalladı diye oyuncu mu degil bu adam? Biraz zeka katması lazım oyununa, nerde neyi yapması gerektigini ogrenmesi gerek o kadar. Mehmet Topuz ile Özer oyuncu değil diyorsun, hayretle izliyorum. Semih rotasyon oyuncusu değil de Mehmet Batdal mı futbolcu o zaman? Neyse, uzatmayalım, topic bu değil ne de olsa.

Üst Alt