Maradona: "Messi benim yaptıklarımı yapamazdı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maradona: "Messi benim yaptıklarımı yapamazdı"

O donem biraz hizi olanin kral olduğu donem, teknik de demiyorum sadece hizi olan bile efsane diye aniliyordu bizim ruud van tarzindaki topcular... Ne savunma anlayisi var ne markaj var hicbi sey yok, acin izleyin ceza sahasi cevresinde elemanlar paslasir savunma penaltı noktasinda bekler adamlari oyle bi dönem. Şimdi ile alakasi yok, maradona o donemin ustun teknigine ve hizina sahipti ve fark yaratti. Haginin hizli haliydi o donem. Messi daha teknik, daha suratli, daha bitirici ve daha iyi pasor, her seyi bu madrabazdan iyi belki sovmenligi kötüdür eheheh...
Messiyi 5 adam cevreliyor gidip golunu atiyor bu sovmenden 10 kat ustun topcudur, git eroinini al cok konusma

O donem biraz hizi olanin kral olduğu donem, teknik de demiyorum sadece hizi olan bile efsane diye aniliyordu bizim ruud van tarzindaki topcular... Ne savunma anlayisi var ne markaj var hicbi sey yok, acin izleyin ceza sahasi cevresinde elemanlar paslasir savunma penaltı noktasinda bekler adamlari oyle bi dönem. Şimdi ile alakasi yok, maradona o donemin ustun teknigine ve hizina sahipti ve fark yaratti. Haginin hizli haliydi o donem. Messi daha teknik, daha suratli, daha bitirici ve daha iyi pasor, her seyi bu madrabazdan iyi belki sovmenligi kötüdür eheheh...
Messiyi 5 adam cevreliyor gidip golunu atiyor bu sovmenden 10 kat ustun topcudur, git eroinini al cok konusma

arkadaş 15 yaşında falan herhalde!

Abi sen izlemis gormussundur o donemi yapma allah askina izliyoruz biz de yani

o dönemde markaj yoktu demen komik olmuş adam markajının allahı vardı o zaman. ki şimdiki gibi defans oyuncularına kolay kart çıkmıyordu yıldızları koruyalım diye bir şey yoktu adamın ayağını kırıyorlardı hakem lütfen sarı kart gösteriyordu!

daha yeni çıkan asif kapadia'nın maradona belgeseline bakma şansınız olursa adamın niye bu kadar fenomen olduğunu anlarsınız.

İnsanlar balık hafızalıdır bu gözler messi nin 17-27yaş arası oynadığı furbolu izledi kendimi şanslı hissediyorum

Üst Alt